Tempomat do Peugeota 406 kombi 2001

Tempomat do Peugeota 406 kombi 2001

02 Mar 2010, 21:45

Witam.
Nie byłem pewien co do tego gdzie zamieścić tego posta tak więc wcisnąłem go do tego działu :smile: . Mój problem polega na tym, iż chciałbym sprawić ojcu na 50-te urodziny tempomat do jego Peugeota 406 kombi. Ogólnie jestem zielony z tematów samochodowych. Szukałem już trochę na googlach ale nic nie znalazłem co by mi mogło pomóc. Czy jest w ogóle możliwość aby zamontować coś takiego i w jakiej byłoby to cenie.
Z góry dzięki.
Miensojad
Nowicjusz

Miejscowość: Myślenice

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

XVI Moto-Piknik Olsztyn Dajtki 2010 / relacja XVI Moto-Piknik Olsztyn Dajtki 2010 / relacja
    7 sierpnia na lotnisku Dajtki w Olsztynie odbył się XVI Moto-Piknik. Piknik trwał tylko jeden dzień i nie zabrakło na nim atrakcji. Oprócz największych imprez jak Eliminacje Mistrzostw Polski Car Audio i wyścigi na ...
    Fabryki motoryzacyjne w Polsce – auta które powstały w kraju nad Wisłą Fabryki motoryzacyjne w Polsce – auta które powstały w kraju nad Wisłą
    Czy w Polsce produkuje się samochody? Oczywiście, że tak! Co prawda Polska nie ma w tej chwili własnej marki powstającego seryjnie samochodu, od kiedy w 2002 roku zakończyła się produkcja Poloneza, ale mimo to nasz kraj uznawany ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Matthias Müller - Porsche, Martin Winterkorn - Volkswagen
      Superb Kombi Laurin & Klement, 500tyś. egzemplarz
      Ford StreetKa
      Palenie gumy podczas szybkiej jazdy na motorze, pokazy kaskaderskie