Tico - Jak podłączyć klakson po zmianie kierownicy?

Tico - Jak podłączyć klakson po zmianie kierownicy?

30 Wrz 2010, 16:04

Witam serdecznie Forumowiczów!
Zmieniłem niedawno koszmarną standartową kierownicę w Tico na tę ze Swifta. Po przełożeniu dwóch bolczyków kierunki odbijają, jednak nie potrafię podłączyć do niej klaksonu. Fabryczna kiera w Tico ma klakson "na blaszki", a w tej jest kabelek. Odwiedziłem już dwóch "elekrtyków", o ile można ich tak nazwać. Jeden powiedział, że się nie da, co chyba nie jest zgodne z prawdą, a drugi, cytuję: "Nawet mi się nie chce patrzeć na głupie pomysły"...
Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc, jeśli ktoś przerabiał to u siebie.
Pozdrawiam :wink:
leaderfoxfactor
Nowicjusz

Miejscowość: Wałbrzych

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Yaris - historia najpopularniejszego modelu marki w Europie Toyota Yaris - historia najpopularniejszego modelu marki w Europie
    Historia Toyoty Yaris, najpopularniejszego modelu marki w Europie, jest bogatsza niż można by sądzić, patrząc tylko na jego trzy generacje. Przez 19 lat swojej obecności na rynku Yaris niemal co roku zaskakiwał swoim nowym ...
    Hybrydowe hity 2017 roku Hybrydowe hity 2017 roku
    Za nami przełomowy dla motoryzacji rok 2017. To czas, w którym na rynku debiutuje coraz więcej modeli z napędem hybrydowym i pierwszy raz w historii widoczny jest wyraźny, spadkowy trend sprzedaży samochodów ...

•  
    • KTS urządzenie viaAUTO
      Wywrotka Scania P410
      Ford Focus V
      Opcja zakupu 7