Toyota Avensis czy Ford Focus?

Toyota Avensis czy Ford Focus?

29 Sty 2009, 21:34

Witam wszystkich. Planuje zakup auta, moj wybor padł miedzy Ford focus 1.8 tdi rok 2000-2001 a Toyote Avensis 2.0 Td rok 1999-2000. Oba auta w opcji kombi. Prosze o pomoc co byloby lepszym wyborem. Z gory wielkie dzieki. Pozdrawiam
ketchup
Nowicjusz

Re: Toyota Avensis czy Ford Focus?

29 Sty 2009, 21:42

Moim zdaniem Focus.
Toyota też dobra ale jak mi szef ostatnio kazał pojechać odebrać komputer pokł. do niej i jak spojrzałem na rachunek to powiedziałem sobie nigdy Avensisa.
Focus Dobry samochód wbrew opiniom, a ten silnik naprawde niezłego ma kopa, dużo lepszy jest ogólnie niż ludzie gadają.
Miałem w mondeo i chodził świetnie.
stasiowski121

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Prius - aerodynamika i niskie zużycia paliwa Toyota Prius - aerodynamika i niskie zużycia paliwa
    Toyota Prius czwartej generacji już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę swą aerodynamiczną sylwetką. I nie jest to tylko subiektywne wrażenie, ponieważ dzięki starannemu zoptymalizowaniu kształtów nadwozia projektantom ...
    Dlaczego warto zadbać o dobrą widoczność podczas jazdy? Dlaczego warto zadbać o dobrą widoczność podczas jazdy?
    Zwłaszcza jesienią kierowca powinien zadbać o czystość szyb oraz świateł w swoim samochodzie. To czas, gdy deszcze i mgła mogą negatywnie wpływać na widoczność, a w dodatku przy kiepskiej pogodzie auto łatwiej ulega zabrudzeniu. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      MINI Clubman Bond Street, tył