Toyota Avensis czy Ford Focus?

Toyota Avensis czy Ford Focus?

29 Sty 2009, 21:34

Witam wszystkich. Planuje zakup auta, moj wybor padł miedzy Ford focus 1.8 tdi rok 2000-2001 a Toyote Avensis 2.0 Td rok 1999-2000. Oba auta w opcji kombi. Prosze o pomoc co byloby lepszym wyborem. Z gory wielkie dzieki. Pozdrawiam
ketchup
Nowicjusz

Re: Toyota Avensis czy Ford Focus?

29 Sty 2009, 21:42

Moim zdaniem Focus.
Toyota też dobra ale jak mi szef ostatnio kazał pojechać odebrać komputer pokł. do niej i jak spojrzałem na rachunek to powiedziałem sobie nigdy Avensisa.
Focus Dobry samochód wbrew opiniom, a ten silnik naprawde niezłego ma kopa, dużo lepszy jest ogólnie niż ludzie gadają.
Miałem w mondeo i chodził świetnie.
stasiowski121

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki 56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki
    W piątek (30.XI) i w sobotę (1.XII) już po raz 56. odbędzie się słynny Rajd Barbórka. Na starcie rywalizacji obok nowoczesnych konstrukcji staną również prawdziwe rajdowe klasyki od Toyoty, Subaru czy Lancii. ...
    Objawy uszkodzenia turbosprężarki Objawy uszkodzenia turbosprężarki
    Obecnie niemal każdy samochód z silnikiem diesla jak i benzynowym wyposażony jest w turbosprężarkę. Ma ona na celu zwiększenie ilości powietrza doprowadzanego do cylindrów a co za tym idzie zwiększenie jego mocy. Niestety ...

•