Toyota Avensis II - czy warto?

Toyota Avensis II - czy warto?

28 Wrz 2017, 19:41

Witam serdecznie,

znajomy znajomego ma do sprzedania Toyote Avensis II Sedan 1.6 VVT-I 110km 2005 r za około 15,5 k (myślę, że do negocjacji). Z tego co wiem to auto robione na bieżąco. Są problemy z lakierem - pojawiają sie odpryski bezbarwnego lakieru (niby wada fabryczna). Auto było z tego powodu lakierowane m.in. na dachu masce i drzwiach.

Uważacie, że warto rozważyć ofertę? Czy cena 15,5 k jest adekwatna? Poniżej link do ogłoszenia:
[link wygasł]

Z góry dziękuję za odpowiedź.
pawelessss
Nowicjusz

Auto: Brak

Re: Toyota Avensis II - czy warto?

28 Wrz 2017, 19:48

Wygląda ok z tym że ja w swoim wieloletnim fachu nie słyszałem żeby Avensis miał wadę fabryczną lakieru ale może za mało wiem. 1.6 do tak sporego auta?? Jak dla mnie to zły pomysł i no spory przebieg na ten mały zmęczony silnik.
Służe pomocą w dziale blacharstwo-lakiernictwo itp.
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Prawo jazdy od: 05 04 2008
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: BMW i Jeep Grand Cherokee WG
Silnik: 530i, 4.0 R6
Paliwo: Benzyna

Re: Toyota Avensis II - czy warto?

29 Wrz 2017, 21:22

Kao napisał(a):Wygląda ok z tym że ja w swoim wieloletnim fachu nie słyszałem żeby Avensis miał wadę fabryczną lakieru ale może za mało wiem

Wady fabrycznej nie miał ale :D kolor czerwony od lat w tojce średnio wychodził więc trafienie czegoś wyblakłego albo łuszczącego się nie jest problemem.

Jak Aven2 to 1,8 bo 1,6 jest tylko do turlania po mieście.
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dobry wzrok to podstawa naszego bezpieczeństwa na drodze! Dobry wzrok to podstawa naszego bezpieczeństwa na drodze!
    Dobry wzrok ma bardzo duże znaczenie dla bezpieczeństwa kierowcy. Ważne jest nie tylko to, gdzie patrzymy, ale także jak widzimy. Stąd niesłychanie istotne jest dbanie o nasze oczy. Parametry układu wzrokowego, istotne dla ...
    Kompleksowa modernizacja jednostek napędowych u Opla Kompleksowa modernizacja jednostek napędowych u Opla
    W latach 2012–2016 Opel wprowadzi trzy nowe rodziny silników i trzynaście nowych jednostek, co jest związane z odnowieniem oferty w tej dziedzinie w 80%. W tym samym okresie firma zaprezentuje również ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Helikopter - loty wycieczkowe
      Nissan 350Z
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio