Toyota celica vii

18 Lis 2017, 16:45

witam, chciałbym sobie zakupić autko z tematu z silniczkiem 1,8 143 KM. Mam pytania:

1. Jak to autko znosi gaz?

2. Nie raz widze różne udogodnienia w tym autko jak spoiler, nakładki boczne itd. Czy to auto wychodziło z jakimś pakietem dodattkowo jak to wygląda?
tyn95
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: ne mam

18 Lis 2017, 21:44

tyn95 napisał(a):1. Jak to autko znosi gaz?

2. Nie raz widze różne udogodnienia w tym autko jak spoiler, nakładki boczne itd. Czy to auto wychodziło z jakimś pakietem dodattkowo jak to wygląda?


Gaz znosi ok. spalanie 10-13l lpg normalnej jazdy. Jak masz troszku więcej kasy szukaj FL ze względu na bezpieczniejszy silnik :D
Regulacja zaworów co 45-50tyś.km.

Co do pakietów to wersji specjalnych nie było ale to nie oznacza że nie ma bo tojka na poszczególne rynki posiadała różne możliwości personalizacji aut i może się takie coś trafić. Chociaż prawdę powiedziawszy nie słyszałem o takich wersjach celiny7.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10362
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

18 Lis 2017, 22:25

Co to znaczy fl? Dzięki za odp
tyn95
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: ne mam

18 Lis 2017, 22:51

tyn95 napisał(a):Co to znaczy fl?

Potoczne w skrócie "po lifcie". Czyli około 2003r z tego co pamiętam był lift modelu. Wprowadzono kilka zmian wizualnych i najważniejsza techniczną czyli blok silnika jest inny. Wyeliminowano pobieranie oleju. Oczywiście wcześniejszych modeli nie ma co się jakoś panicznie bać bo była to usterka bez problemowo naprawiana w ASO a do tego pobór oleju był tak duży że już jak miałoby się coś stać to pewnie by już się stało.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10362
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW Z4: roadster przyszłości
    Nowe elementy zewnętrzne, staranne modyfikacje we wnętrzu, nowy pakiet wyposażenia i nowy podstawowy wariant silnikowy BMW Z4 powodują, że na salonie NAIAS 2013 w Detroit samochód będzie wyglądał jeszcze bardziej atrakcyjnie ...