Auto podobne do Toyota Celica VI lub VII w kwocie do 35 tyś. zł

23 Mar 2023, 13:35

Witam,

Czy jesteście w stanie polecić auto podobne do Celicy VI lub VII w kwocie do 35 tyś około. Jak na ten moment auto wspomniane w temacie przekonuje mnie zarówno wizualnie jak i technicznie (chodzi oczywiście o 2.0GT i 1.8 VVTLi) zdaje sobie sprawę z mankamentu VII odnośnie oleju ale myślę, że nie jest to największy problem. Auto będzie służyć zarówno na codzień do miasta jak i dłuższych tras kilka razy do roku. Jestem otwarty na propozycje, więc podzielcie się tym co wpadnie wam do głowy.

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Ostatnio edytowany przez ArteK, 23 Mar 2023, 14:30, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Moderacja tematu.
D4NI0
Nowicjusz
 
Posty: 11

23 Mar 2023, 14:20

Możesz zerknąć na Hondę Civic Type-R, innym samochodem może nie tak mocnym może być Hyundai Veloster (moim zdaniem ciekawe auto).
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

23 Mar 2023, 16:48

Dziękuję za propozycję, myślałem o civicu jednak o wiele bardziej podobają mi się auta z bryłą coupe. Co sądzicie o Audi TT 8J? Godna polecenia w tych czasach i za te pieniądze?
D4NI0
Nowicjusz
 
Posty: 11

23 Mar 2023, 20:26

Z początku produkcji może coś znajdziesz ale lepiej 8N na wypasie np jakiś fajny "BAM" quattro zdrowy.
Jak 8J to 2,0 FSI turbo 200 koni to stare i to chyba tyle
1,8 tfsi jest kiepskie a na 3,2 za mało kasy.
Trevor
Zaawansowany
 
Posty: 681
Prawo jazdy: 09 10 2010
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: Opel
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Proace City
    Toyota Proace City jest zupełną nowością w ofercie Toyoty. Nowy model dołączył w 2019 roku do większego Proace i powiększa gamę dostawczaków Toyoty. Samochód opracowano z myślą o użytkownikach potrzebujących ...