Toyota Corolla E11 - opinie na temat diesla

12 Paź 2013, 20:32

Witam,

Ostatnio jestem zainteresowany zakupem Corolli E12 aczkolwiek idzie mi to kiepsko, poszły mi 3 egzemplarze z pod nosa. Miałem dzisiaj zbadać na stacji autko i jeśli wszystko gra i trąbi to kupuję. Jestem na miejscu (mimo wcześniejszego umówienia) baba kurde mówi że sprzedała.... podejrzewam że nie chciała żebym robił przeglądu.

Ale po wczytaniu się w temat doczytałem że E11 są "lepsze" trochę od e12 bo nie mają koła dwumasowego.

Chcę przekonać swoją dziewczynę do e11, bo ten samochód jest na lata.... ale ona mówi że to "złom" ;/.... tak czy inaczej mam pewien egzemplarz na oku:

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Jak myślicie czy to dobra cena za niego ?? I oczywiście czy na pierwszy rzut oka wydaje się na dobrego ?? Zamierzam się wybrać i wszystko dokładnie obejrzeć i podjechać na przegląd (lakier,hamulce, komputer itd. czyli cały zestaw)

Proszę o wasze opinie
Kacpero223
Początkujący
 
Posty: 128
Zdjęcia: 2
Prawo jazdy: 0- 5-2009
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Ford Focus MK2
Silnik: 2.0 Duratec
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

13 Paź 2013, 10:45

Cena jest normalna, powiedziałbym że niska jak na przebieg. Reszta bez zastrzeżeń, musisz dokładnie sprawdzić...
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10362
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

13 Paź 2013, 14:36

Jadę ją obejrzeć jakoś w tym tygodniu, pon lub wtorek ewentualnie środa.

Ale wszyscy przeciwko mnie są, wolą e12.... bo ma lepsze wyposażenie, ma klimę itd. ale czy są jakieś inne argumenty które wskazują że e12 jest bardziej awaryjna ??

E11 mi się osobiście podoba ale czy są jakieś inne autka godne polecenia ?? Zależy mi na wytrzymałości (mało awaryjne) i do ok. 14,000 złotych, i oczywiście żeby był Diesel.

Pozdrawiam.
Kacpero223
Początkujący
 
Posty: 128
Zdjęcia: 2
Prawo jazdy: 0- 5-2009
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Ford Focus MK2
Silnik: 2.0 Duratec
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

14 Paź 2013, 09:12

Kacpero223 napisał(a):Ale wszyscy przeciwko mnie są, wolą e12.... bo ma lepsze wyposażenie, ma klimę itd. ale czy są jakieś inne argumenty które wskazują że e12 jest bardziej awaryjna ??


Jak są wszyscy przeciwko Tobie to szukaj e12 z 2002r 2,0d4d ewentualnie od 2004 była wersja 1,4 d4d bardzo udany silnik.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10362
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    OffRoad Show Poland 2017
    Już po raz VI w Warszawie odbył się OffRoad Show Poland. Zwiedzający mogli oglądać najnowsze modele aut z segmentu 4x4, samochody przygotowane do turystyki oraz do sportu, quady, motocykle, kampery oraz zapoznać się z bogatą ...