Toyota corolla ściąga przy skręcaniu

27 Maj 2007, 23:14

Witam, mam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić. W mojej corolli, 190 tys km 1998 r. przy skrecaniu w prawo ściąga tył, tak jakby miało sie wrażenie że z tyłu zamiast kół są troleje. Stwierdzono w salonie toyoty, ze to amortyzatory tylnie, ale po wymianie mimo pewnej poprawy nadal ściąga, co to może być?
hmmmmmmmm.
olimpius
Nowicjusz
 
Posty: 1
  • 04 Cze 2007, 11:49

    Sprawdź zbieżność...

    A takie zachowanie samochodu jest normalne dla ...aut mocno bitych i wyklepanych na sprzedaż...
    Pozdr
    fourup
    Nie udzielam porad na PW - tylko forum ogólne!
    fourup
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika
     
    Posty: 974
    Miejscowość: Kraków, Słomniki
    Prawo jazdy: 08 01 1999
    Auto: Mercedes S124 250D
    Silnik: OM602
    Paliwo: Diesel
    Typ: Kombi
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 1990

    04 Cze 2007, 17:36

    twoj samochod naprawde musial byc bity zdrowo,wczesniej przy kupnie tego nie zaobserwowales to zaczelo sie dopiero teraz dziac,no chyba ze masz takie luzy na zawieszeniu. :idea:
    misiek
    Początkujący
     
    Posty: 93
    Miejscowość: london,vw passat ,1.9 TDI 90KM
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Czy tempomat w samochodzie oszczędza paliwo?
      Używanie tempomatu może przyczynić się do oszczędności paliwa w pewnych okolicznościach, ale nie zawsze i o tym trzeba pamiętać. Jazda z wykorzystaniem tempomatu umożliwia utrzymanie stałej prędkości pojazdu, co pozwala na ...
      Hybrydowe hity 2017 roku
      Za nami przełomowy dla motoryzacji rok 2017. To czas, w którym na rynku debiutuje coraz więcej modeli z napędem hybrydowym i pierwszy raz w historii widoczny jest wyraźny, spadkowy trend sprzedaży samochodów ...