TOYOTA RAV4 ,OSZUST z JELENIEJ GÓRY

26 Lut 2010, 10:52

witaj agutek.
Bardzo mi przykro z tego powodu, ale co...nie odezwał się już więcej...? Takich ludzi powinni ścigać z urzędu...ale maja jeszcze jeden samochód na otomoto!!!! Uwaga na forda kuga z jeleniej góry!!!!!! Ogłoszenie oszusta!!!!!!
biba
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: pacanowo

26 Lut 2010, 14:40

Witaj,
nie odezwał się. Pozbył się już dawno z pewnością telefonu. Zadziwia mnie fakt, iż na otomoto nie mozna zgłosić zastrzeżenia. Bardzo przykra sprawa dla nas.
agutek
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: Hiszpania

26 Lut 2010, 16:05

Witaj agutek.
Zgłoście zdarzenie jak najszybciej na policję, firma Kris-Pol jest zarejestrowana w Jeleniej Górze-wiem bo chcąc kupić auto od pana krzysztofa sprawdzaliśmy wcześniej dzwoniąc do Urzędu Miasta. Być może jest ona zarejestrowana na jakiegoś bezdomnego...ale zgłosić zawsze warto.
Ciekawe ilu ludzi jeszcze naciągnął i zwabił "atrakcyjnymi autami"?
biba
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: pacanowo

26 Lut 2010, 17:58

Halo, halo
byliśmy w dniu dzisiejszym na Policji. Nie można tak tego zostawić!!!! Takich ludzi nalezy ścigać!!!
agutek
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: Hiszpania

26 Lut 2010, 20:18

agutek napisał(a):Halo, halo
byliśmy w dniu dzisiejszym na Policji. Nie można tak tego zostawić!!!! Takich ludzi nalezy ścigać!!!


Zgadzam się nie może takich trzeba tępić :!: :wink:
samurajsj700
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5369
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Czernichów/ Sląska
Auto: Audi A 4/WV golf 2 / samurai
Silnik: 90/70/70
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

27 Lut 2010, 12:47

wszystkim oszutom oczywiscie mowimy nie ALE JELENIOM SZUKAJACYM OKAZJI TEZ bo taki jelen jest jeszcze gorszy niz ten sprzedajacy bo mysli ze trafil okazje zycie i ze trafil jelenia nie znajacego sie wogole i sprzedajacego za grosze super fure CO NIE MACIE JAJ ZE NIE POTRAFICIE ZE PRZYZNAC ZE BYLISCI W NIEBOWZIECI ZE TRAFILISCIE OKAZJE ZYCIA ?????????????????????????????I ZE JAKIS KRETYN SPRZEWDAJE TANIO BO NIE ZNA SIE ????/ i smialiscie sie z tych co kupili to samo dwa razy drozej ????? TERAZ PLACZCIE nie zal mi was ani troche bo chcielisci byc madrzejsi i sprytniejsi niz kazdy co was ostrzegal teraz macie nauczke ale jak widze dalej bedziecie szukac okazji BO TAKIE TŁUKI JAK WY NIGDY SIE NIE NAUCZA cwaniaki ze słoma w butach dopoki wy oszukujecie jest git a jak was wyrobia to pplaczecie jakie to zli ludzie jaki to zly swiat CWANIAKI ZA PIEC GROSZY BUJAJCIE SIE TERAZ SWOIMI FURAMI ZA POL CENY CWANIAKI
GORZKA PRAWDA
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: ZADUPIE