Toyota Verso-S - tylna półka i radio

27 Lis 2020, 19:25

Cześć,

czy znajdę na tym forum jakiegoś posiadacza Toyoty Verso-S? To chyba niezbyt popularny model w naszym kraju. Poszukuję wymiarów tylnej półki do tego samochodu. Nigdzie nie mogę jej zdobyć i pomyślałem, że może będę w stanie dociąć jej kształt z jakiegoś innego samochodu.

Drugie pytanie dotyczy radia. Jest to wersja z ekranem dotykowym. Radio wypluwa płytę i nie da się odtwarzać muzyki. Mechanik stwierdził, że wejście na płyty służy tylko do wgrania nawigacji i nie obsługuje CD. Nie wydaje mi się żeby tak było, czy ktoś ma może jakieś informacje?

Będę wdzięczny za jakąś odpowiedź. Pozdrawiam :)
rubajticos
Nowicjusz
 
Posty: 11

28 Lis 2020, 10:18

rubajticos napisał(a):Poszukuję wymiarów tylnej półki do tego samochodu
Jak masz samochód to możesz zmierzyć miejsce w którym powinna być półka to jest lepsze rozwiązanie.
rubajticos napisał(a):Nigdzie nie mogę jej zdobyć i pomyślałem, że może będę w stanie dociąć jej kształt z jakiegoś innego samochodu.
Docinanie półki z innego samochodu to raczej nie jest dobry pomysł i tu jak już chcesz się w to bawić najlepiej zrobić taką półkę na wymiar. Materiałów masz dużo do wyboru :)

Jeżeli chodzi o radio to wrzuć jego zdjęcie lub napisz jaki to dokładnie jest model. Będzie łatwiej sprawdzić o co chodzi.
Rozumiem, że wkładasz płytę i odrazu Ci ją oddaje tak?
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9765
Zdjęcia: 34

30 Lis 2020, 11:16

Radio wygląda tak: https://drive.google.com/drive/folders/17p3Y9bt3sUSIhZCiIXxEj7E6oNJpGBNv?usp=sharing

Jest dokładnie tak jak piszesz. Wkładam płytkę, w środku słychać jakby ją czytało po czym wypluwa.
rubajticos
Nowicjusz
 
Posty: 11

30 Lis 2020, 11:48

Wygląda to tak jak byś miał problem z samym napędem. Próbowałeś wkładać różne płyty CD? Zawsze jest tak samo?

Zobacz sobie tu na zdjęciu że jest CD (masz taki ekran u siebie), powinien być też moduł BT, wyjście na USB i AUX.

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9765
Zdjęcia: 34

30 Lis 2020, 13:02

Tak, wkładałem kilka płyt: nagrywane, oryginalne itp. i z każdą tak się działo. Dzięki, będę szukał coś po modelu. Może uda się znaleźć jakieś informacje :)
rubajticos
Nowicjusz
 
Posty: 11

05 Gru 2020, 22:53

A jeszcze przy okazji chciałem się zapytać o nawigacje w tym radiu. Teraz wyświetla się informacja, że nie jest zainstalowana i tak się zastanawiam czy wystarczyłoby zdobyć płytkę i wgrać do radia mapy/program czy to raczej oznacza, że nie ma w aucie modułu GPS i tylko radio jest dostosowane do ewentualnego podłączenia. Mam rację?
rubajticos
Nowicjusz
 
Posty: 11
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Zlot fanów Toyoty Celica 2020
    Pod koniec lutego Celica Club Poland świętował 17. urodziny na Autodromie Pomorze w okolicach Tczewa. Impreza przyciągnęła miłośników Toyoty Celiki z całej Polski oraz z różnych stron Europy. W spotkaniu wzięło ...