Transmiter - połączenie z telefonem i samochodem

Transmiter - połączenie z telefonem i samochodem

11 Paź 2018, 12:26

Witam mam pytanie . Gdy podepne transmiter do wejscia na zapalniczki ktore znajdują sie miedzy siedzeniami w bmw e46 coupe łączę się z transmiterem poprzez Bluetooth 'aux'USB . I w telefonie pisze że połączony . (wejście na zapalniczke pod radiem mi nie działa nie wiem czemu . Zapalniczka chodzi a transmiter się nie świeci ) dlatego korzystam z tych tylnych wejść . I gdy pisze że połączony to normalnie radio chodzi zamiast muzyka muzyka telefonu lecieć... I co chodzi? Ktoś wie?
PercyJackson
Nowicjusz

Re: Transmiter - połączenie z telefonem i samochodem

11 Paź 2018, 14:32

A ustawiłes takie same fale na radiu i transmiterze?
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, A8, ML
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7

Re: Transmiter - połączenie z telefonem i samochodem

11 Paź 2018, 15:01

PercyJackson napisał(a):Zapalniczka chodzi a transmiter się nie świeci ) dlatego korzystam z tych tylnych wejść . I gdy pisze że połączony to normalnie radio chodzi zamiast muzyka muzyka telefonu lecieć... I co chodzi? Ktoś wie?
Tak jak @Kao napisał musisz ustawić na transmiterze częstotliwość np. 88.8 MHz i tak samo w radiu w samochodzie. Wtedy jak usłyszysz muzykę to będziesz wiedział że leci z transmitera. Przez ustawieniem częstotliwości sprawdź najlepiej w radiu czy jest ona wolna w twojej okolicy chodzi o to żeby ci się nie nakładały fale radiowe.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 10
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Supra z 1994 roku - rekordowa cena sprzedaży na aukcji Toyota Supra z 1994 roku - rekordowa cena sprzedaży na aukcji
    Gdyby zapytać fanów motoryzacji, który seryjny model był największym osiągnięciem Toyoty, wielu wskazałoby Suprę czwartej generacji, czyli model MK4. Podobnego zdania musiał być nabywca czarnej Supry z 1994 ...
    Volkswagen Tiguan GTE Active Concept Volkswagen Tiguan GTE Active Concept
    Stany Zjednoczone są największym rynkiem SUV-ów na świecie. Auta te, odznaczające się wszechstronnym zastosowaniem, bardzo dobrze pasują do amerykańskiego stylu życia. Podczas North American International Auto Show ...

•