Transmiter - połączenie z telefonem i samochodem

Transmiter - połączenie z telefonem i samochodem

11 Paź 2018, 13:26

Witam mam pytanie . Gdy podepne transmiter do wejscia na zapalniczki ktore znajdują sie miedzy siedzeniami w bmw e46 coupe łączę się z transmiterem poprzez Bluetooth 'aux'USB . I w telefonie pisze że połączony . (wejście na zapalniczke pod radiem mi nie działa nie wiem czemu . Zapalniczka chodzi a transmiter się nie świeci ) dlatego korzystam z tych tylnych wejść . I gdy pisze że połączony to normalnie radio chodzi zamiast muzyka muzyka telefonu lecieć... I co chodzi? Ktoś wie?
PercyJackson
Nowicjusz

Re: Transmiter - połączenie z telefonem i samochodem

11 Paź 2018, 15:32

A ustawiłes takie same fale na radiu i transmiterze?
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type
Silnik: 2.0 na gnojówkę

Re: Transmiter - połączenie z telefonem i samochodem

11 Paź 2018, 16:01

PercyJackson napisał(a):Zapalniczka chodzi a transmiter się nie świeci ) dlatego korzystam z tych tylnych wejść . I gdy pisze że połączony to normalnie radio chodzi zamiast muzyka muzyka telefonu lecieć... I co chodzi? Ktoś wie?
Tak jak @Kao napisał musisz ustawić na transmiterze częstotliwość np. 88.8 MHz i tak samo w radiu w samochodzie. Wtedy jak usłyszysz muzykę to będziesz wiedział że leci z transmitera. Przez ustawieniem częstotliwości sprawdź najlepiej w radiu czy jest ona wolna w twojej okolicy chodzi o to żeby ci się nie nakładały fale radiowe.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 8
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odcinkowy pomiar prędkości i jazda z przepisową prędkością Odcinkowy pomiar prędkości i jazda z przepisową prędkością
    Odcinkowy pomiar prędkości to jeden ze skutecznych sposobów na to, by skłonić kierowców do jazdy z przepisową prędkością. W Polsce system kamer monitorujących średnią prędkość działa od 2015 roku. Z badań przeprowadzonych ...
    Mitsubishi i-MiEV dla Uniwersytetu Południowej Kalifornii Mitsubishi i-MiEV dla Uniwersytetu Południowej Kalifornii
    Firma Mitsubishi Motors North America (MMNA) współpracuje z Uniwersytetem Południowej Kalifornii (USC) oraz należącą do tej szacownej uczelni Viterbi School of Engineering, tworząc w kampusie projekt "żywego laboratorium" ...

•