Transmiter - połączenie z telefonem i samochodem

11 Paź 2018, 12:26

Witam mam pytanie . Gdy podepne transmiter do wejscia na zapalniczki ktore znajdują sie miedzy siedzeniami w bmw e46 coupe łączę się z transmiterem poprzez Bluetooth 'aux'USB . I w telefonie pisze że połączony . (wejście na zapalniczke pod radiem mi nie działa nie wiem czemu . Zapalniczka chodzi a transmiter się nie świeci ) dlatego korzystam z tych tylnych wejść . I gdy pisze że połączony to normalnie radio chodzi zamiast muzyka muzyka telefonu lecieć... I co chodzi? Ktoś wie?
PercyJackson
Nowicjusz
 
Posty: 10
Zdjęcia: 1

11 Paź 2018, 14:32

A ustawiłes takie same fale na radiu i transmiterze?
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16249
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

11 Paź 2018, 15:01

PercyJackson napisał(a):Zapalniczka chodzi a transmiter się nie świeci ) dlatego korzystam z tych tylnych wejść . I gdy pisze że połączony to normalnie radio chodzi zamiast muzyka muzyka telefonu lecieć... I co chodzi? Ktoś wie?
Tak jak @Kao napisał musisz ustawić na transmiterze częstotliwość np. 88.8 MHz i tak samo w radiu w samochodzie. Wtedy jak usłyszysz muzykę to będziesz wiedział że leci z transmitera. Przez ustawieniem częstotliwości sprawdź najlepiej w radiu czy jest ona wolna w twojej okolicy chodzi o to żeby ci się nie nakładały fale radiowe.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus RX L to naziemna klasa biznes dla całej rodziny
    Kto pamięta jeszcze, jak lata się samolotem? Piloci z pewnością, ale spójrzmy na sytuację oczami pasażerów. Liczba rejsowych lotów jest w obecnej sytuacji minimalna, a wiele osób tęskni za podróżami, ...
    DS Automobiles - założenia firmy i krótka historia
    DS Automobiles oficjalnie powstała 1 czerwca 2014 roku. Nazwa najmłodszej i w zamyśle najbardziej ekskluzywnej francuskiej marki Grupy PSA wywodzi się z legendarnego modelu DS 19 z 1955 roku, który stanowił pod wieloma ...