Trasa Warszawa- Drezno

Trasa Warszawa- Drezno

27 Cze 2015, 17:34

Czesc,
mam pytanie którą trasę Warszawa - Drezno wybrać - czy krótszą
Warszawa - A2 - Sieradz - Wrocław - Drezno
czy dłuższa Warszawa - A2 do Niemiec w kierunku na Berlin i dalej na Drezno.
Jaki jest realny czas przejazdu taka trasa ruszajac osobowka ze stolicy ok 1000 rano. Nie mam CB :)
admiralbar
Nowicjusz

Auto: byl Opel ;)

Re: Trasa Warszawa- Drezno

29 Cze 2015, 10:46

Czasy przejazdu zarówno jedną jak i drugą trasą będą bardo zbliżone, ale na trasie przez Wrocław jest większe prawdopodobieństwo natrafienia na jakieś utrudnienia na drodze spowodowane robotami drogowymi. Również taniej wyjdzie omijając płatną autostradę A2 przez Polskę.
Jeżeli wyjedziesz o 10 rano z Warszawy to w Łodzi nie powinieneś trafić na korki więc myślę że ta krótsza opcja może być całkiem dobra.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3307
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Seat Leon III - oszałamiający design Seat Leon III - oszałamiający design
    "Dzięki swojemu dynamicznemu i pewnemu charakterowi, nowy SEAT Leon odnajduje należne mu miejsce. Ma zdecydowany wygląd”, mówi Alejandro Mesenero-Ramanos, szef zespołu projektantów SEAT-a. "Swoim wyglądem ...
    Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad
    Audi A4 allroad quattro to ucieleśnienie jedynej w swoim rodzaju koncepcji: połączenia wysokiego komfortu jazdy z zaletami offroad. Samochód ten cieszy się wyjątkową w swoim segmencie pozycją.

•  
    • Warto przeczytać
    • Mój Hundajek
      Myjnia bikini, dziewczyny, carwash, 19
      Silnik VR6, VW Golf II GTI
      Centrum Testowania Silników Audi w Neckarsulm, silnik podczas testów