Tunning auta

30 Kwi 2020, 20:35

Witam, zakupiłem czarną Astre J 2011 w hatchbacku i chciałem z niej zrobić groźniejszą bestie. Jeśli tuningowali byście ten samochód co byście zrobili? Czekam na propozycje i linku do rzeczy, których mogłbym użyć! Z góry dzięki :D
Dasiuu
Nowicjusz

30 Kwi 2020, 20:55

Gdybyś jeszcze określił o jaki tuning ci chodzi ;-) optyczny-? mechaniczny-? Ma ładnie wyglądać ale się toczyć,czy wyglądać skromnie ale latać ;-)
fiatcoupepolska. pl
fiatcoupe
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Brydzia
Auto: Fiat Coupe 2.0 20VT
Silnik: Benzin-220 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Rok produkcji: 1997

30 Kwi 2020, 21:10

Chciałbym zmienić go optycznie, ale nie pogardzilbym też mechanicznym tunnigiem. W każdym bądź razie skupiam się na wyglądzie.
Dasiuu
Nowicjusz

30 Kwi 2020, 22:28

Budżet jaki?
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 50
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km

01 Maj 2020, 09:07

Z 10 tyś
Dasiuu
Nowicjusz

01 Maj 2020, 09:19

No to aby smacznie wygladało to jakieś zderzaki lub dokładki, felgi i obniżenie zawieszenia, tłumiki, ciemne szyby. Kwestia gustu, dla mnie moze podobać się co innego a Tobie kompletnie co innego
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 50
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kalkulator momentu obrotowego
    Jednostką stosowaną w samochodach do określenia momentu obrotowego jest Nm (niutonometr). Moment obrotowy zaś jest podstawowym parametrem, który charakteryzuje osiągi silnika spalinowego.
    Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa
    LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa. Wskazuje, w jakim kierunku będzie się rozwijał design, osiągi i własności jezdne naszych samochodów – mówi w wywiadzie dla portalu lexusenthusiast.com wiceprezes Lexus ...

•  
    • Warto przeczytać