Turbo nie dziala po wymianie rozrzadu

Turbo nie dziala po wymianie rozrzadu

10 Paź 2011, 00:08

Witam. Jestem posiadaczem Passata b5 fl z 2002 r i mam w nim problem. Po wymianie rozrządu w tym aucie momentalnie (zaraz po wyjechaniu z warsztatu) odczułem brak mocy w aucie, dodam jeszcze ze auto było myte pod ciśnieniem i mechanik czyścił kabel który należał do turbo ponieważ zaległa się tam woda. I teraz pytanie co się z tym turbo stało?? Przed wymiana wszystko chodziło jak ta lala. Komputer pokazuje ze ciśnienie jest za duże i się turbo przeładowuje. Proszę o pomoc z góry dziękuję
brotherofhell
Nowicjusz

Miejscowość: OGL

Re: Turbo nie dziala po wymianie rozrzadu

10 Paź 2011, 20:24

pomoże ktoś?? Dodam jeszcze ze po wyłączeniu silnika turbo działa, a nie raz od początku wgl nie działa
brotherofhell
Nowicjusz

Miejscowość: OGL

10 Paź 2011, 23:09

musisz przeglądnąć sterownie turbiny: wężyki, elektrozawór i przewody elektryczne do niego.
andrzej_124
Stały forumowicz

11 Paź 2011, 15:34

Ja tak miałem jak przewody do turbo były zaśniedziałe i styku nie było . po wymianie na nowe zaczęła śmigać . Warto zainwestować i wymienić jak coś z nimi nie tak bo regeneracja nie zawsze jest ok.
piotrlego
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wirtualny salon Audi w Warszawie Wirtualny salon Audi w Warszawie
    Londyn, Paryż, Berlin, Pekin, Istambuł, Moskwa, a teraz Warszawa. Wczoraj, 8 października, przy stołecznym Placu Trzech Krzyży, ruszył pierwszy w naszym kraju ekskluzywny salon Audi City. Audi City wyznacza kierunek, jak ...
    Światowa premiera seryjnej wersji Volkswagena XL1 w Genewie Światowa premiera seryjnej wersji Volkswagena XL1 w Genewie
    Volkswagen XL1 zużywający 0,9 l/100 km jest najbardziej efektywnym samochodem seryjnym na świecie. Dzięki napędowi hybrydowemu plug-in to dwuosobowe auto może przejechać nawet 50 kilometrów tylko na prąd, zatem bez ...

•