Turbosprężarki Łódź

Turbosprężarki Łódź

03 Lis 2015, 09:51

Witam serdecznie forumowiczów i od razu przechodzę do pytania do Was? Gdzie najlepiej turbosprężarki w Łodzi? Mam aż dwie moją i mojego szwagra. W jednej i drugiej prawdopodobnie do wymiany środek. Jeśli nie w Łodzi to gdzie najlepiej? Pozdrawiam
Caana
Nowicjusz

Auto: Skoda Octavia

Re: Turbosprężarki Łódź

25 Gru 2015, 19:21

Temat ogarnięty :) . Zdecydowałem się na wysyłkę do Bosch Diesel Service Pawlk http://www.regeneracja-turbosprezarek.p ... -lodz.html turbina już śmiga ponad miesiąc wzorcowo. Mają autoryzacje Melett, a zależało mi na najlepszych częściach. Buzo mechaników z Polski do nich wysyła bo maja maszyny Schenck, a to najwyższa półka i stąd tak dobre opinie. Polecam do naprawy turbosprężarki jeżeli chodzi o Łódź są tam oddziały. Poz
Caana
Nowicjusz

Auto: Skoda Octavia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Honda odważnie wkracza w czwartą rewolucję przemysłową Honda odważnie wkracza w czwartą rewolucję przemysłową
    W minionym roku Honda przeznaczyła na badania i rozwój 6.2 miliarda dolarów. Sporą część tego budżetu przeznaczono na modernizację fabryk w duchu przemysłu 4.0. Z oficjalnych doniesień wiadomo, że firma inwestuje ...
    Ekstremalny wyścigowy samochód elektryczny Ekstremalny wyścigowy samochód elektryczny
    Marka Volkswagen zaprezentowała supersportowy model I.D. R Pikes Peak zasilany wyłącznie energią elektryczną. Łączna moc jego dwóch silników elektrycznych wynosi 500 kW (680 KM), moment obrotowy 650 Nm, auto ...

•  
    • BMW 328i cabrio
      BMW E30 kombi
      Audi e-sound - Audi R8 e-tron, 3
      Car Audio