Turbosprężarki Łódź

Turbosprężarki Łódź

03 Lis 2015, 08:51

Witam serdecznie forumowiczów i od razu przechodzę do pytania do Was? Gdzie najlepiej turbosprężarki w Łodzi? Mam aż dwie moją i mojego szwagra. W jednej i drugiej prawdopodobnie do wymiany środek. Jeśli nie w Łodzi to gdzie najlepiej? Pozdrawiam
Caana
Nowicjusz

Auto: Skoda Octavia

Re: Turbosprężarki Łódź

25 Gru 2015, 18:21

Temat ogarnięty :) . Zdecydowałem się na wysyłkę do Bosch Diesel Service Pawlk http://www.regeneracja-turbosprezarek.p ... -lodz.html turbina już śmiga ponad miesiąc wzorcowo. Mają autoryzacje Melett, a zależało mi na najlepszych częściach. Buzo mechaników z Polski do nich wysyła bo maja maszyny Schenck, a to najwyższa półka i stąd tak dobre opinie. Polecam do naprawy turbosprężarki jeżeli chodzi o Łódź są tam oddziały. Poz
Caana
Nowicjusz

Auto: Skoda Octavia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak marki premium zmieniają motoryzację Jak marki premium zmieniają motoryzację
    Niegdyś rola producentów samochodów ograniczała się niemal wyłącznie do produkowania aut. Ale to już przeszłość. Dzisiaj największe marki nie tylko dają nam coraz bardziej zaawansowane pojazdy, ale również ...
    Koncepcyjne modele Lexusa Koncepcyjne modele Lexusa
    Prezentowane na wystawach motoryzacyjnych koncepty Lexusa, zapowiadają kierunki rozwoju stylistyki i technologii samochodów seryjnych. Wielokrotnie zdarzało się jednak, że trafiający na rynek nowy model był niemal ...

•