TWINGO 1995. KUPIĆ??? DORADZCIE!!!

07 Mar 2009, 23:52

<b>Chce jutro kupic auto Renault Twingo 1995 rok pojemnosc 1.3. Słysze przerózne opinie na temat tego autka. Jedni mowia ze najwiekszy szajs jaki zostal wyporodukowany, non stop sie sypie i wiecej stoi na warsztacie niz jezdzi, ze czesci do niego drogie a z kolei inni ze superowy bezawaryjny jedyny w swoim rodzaju. Czy jest ktos w stanie powiedziec mi czy mam kupic to autko czy dac sobie spokoj. Potrzebuje opini naprawde doswiadczonych mechaników czy znawców aut. PROSZE POMOZCIE KOBIECIE W POTRZEBIE!!!!</b>
mniumnia
Nowicjusz
 
Posty: 2

07 Mar 2009, 23:54

ja moge powiedzieć tylko tyle że ogólnie francuskie samochody są dość awaryjne.
matttias1234
Zaawansowany
 
Posty: 711
Miejscowość: Dolnyśląsk

08 Mar 2009, 00:03

to to tez wiem... a jakies konkrety...?
mniumnia
Nowicjusz
 
Posty: 2

08 Mar 2009, 00:13

[link do autocentrum.pl wygasł]

moze znajdziesz cos interesujacego w tych wypowiedziach.
matttias1234
Zaawansowany
 
Posty: 711
Miejscowość: Dolnyśląsk

08 Mar 2009, 13:54

A skąd silnik 1,3 ?
Chyba jest on opisywany jako 1,2. ten silnik jest trochę słabszy od tej wersji po 96 roku.
Poza tym Twingo to typowa Renówka,czyli upierdliwośc dupereli na porządku dziennym,za to miejsca w środku opór. O faktycznej awaryjności tego modelu mówi nam rynek aut używanych,który brutalnie unaocznia nam poprzez ceny przy odsprzedażach,co dany model jest wart...Tak więc auta tej marki nie są zbyt wysoko notowane.Nie oznacza to że nie można ich kupowac i nimi jezdzic.Trzeba jednak kupowac ze świadomością,iż nie będzie to auto bezawaryjne... :wink:
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5789
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...