UWAGA : komis "GALAXY" w Mysłowicach

UWAGA : komis "GALAXY" w Mysłowicach

28 Lut 2013, 15:21

witam wszystkich ,

chciałbym pochwalić komis , w którym dwa miesiące temu zakupiłem samochód , wszystkie informacje które otrzymałem od sprzedawcy były bardzo rzetelne i prawdziwe , to co było robine przy samochodzie zostało mi rzetelnie przekazane , co sprawdziłem u swojego mechanika i lakiernika , wiadomo , że jak kupujemy samochód używany trzeba się liczyć z jakimś nakładem finasowym , może się coś zepsuć , trzeba na to patrzeć z przymrużeniem oka , dokumentacja ok , miła atmosfera przy transakcji , mogę z pełną odpowiedzialnością polecić komis "Galaxy" , moi znajomi szukają samochodu , pewnie ich zaprowadzę do tego komisu , chciałbym jeszcze nadmienić kiedyś kupiłem samochód trzy letni bezpośrednio od właściciela i miało być wszystko ok , a okazało się , że lewa strona była dwa razy uszkodzona - właściciel rzekomo nic o tym nie wiedział , w komisie Galaxy na pewno bi mi tę informację przekazano przynajmniej o tej jednej naprawie ,

dziękuje i pozdrawiam
maryianek
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 06 1991
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: HONDA
Silnik: 1,8 V-TEC 140KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

Re: UWAGA : komis "GALAXY" w Mysłowicach

05 Gru 2014, 13:13

maryjan
Obserwowany

Auto: T-34
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    BMW xActivity 2003 BMW xActivity 2003
    BMW xActivity, ten koncepcyjny SAV demonstruje połączenie w konstrukcji jednego pojazdu sportowej dynamiki jezdnej oraz przyjemności z podróżowania z otwartym dachem. BMW xActivity, zaprojektowane jako "kabriolet o ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi R8
      Samochód DJ'a
      1/4 mili Bemowo
      Trial Lędziny 2014 czerwiec