Uwaga na AUTO-ESKO SKUP I SPRZEDAŻ ŚWIDNIK DUŻY 8km OD CENTR

uwaga na AUTO-ESKO SKUP I SPRZEDAŻ ŚWIDNIK DUŻY 8km OD CENTR

12 Sie 2013, 16:31

witam wszystkich
chcialem ostrzec przed tym niby komisem aut urzywanych facet sprzedaje samochody z wada ukryta nie informujac kujacego malo tego podstawia się pod inne osoby podpisujac falszujac dane osobowe na umowie wszystkie samochody na jego podwórku sa wadliwe z wadami ukrytymi typu silnik itd po stłuczkach wygorowana cene rzada a w rzeczywistosci sprzedaje auta które powinne trafic na złom uwarzajcie na ten adres tego goscia zadzwonisz do niego z wada ukryta nie przyznaje sie wogle do tego komisu ze cos sprzedawal wogle i do wlasnej osoby oszust z pod ciemnnej gwiazdy .nie jedna osobe oszukał i okradł !!
dekado
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: ford fokus kombi
Silnik: 18.tddi
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: uwaga na AUTO-ESKO SKUP I SPRZEDAŻ ŚWIDNIK DUŻY 8km OD CENTR

12 Sie 2013, 16:36

strona na której się ogłasz to [link wygasł] a naj smieszniejsze jest to ze wszystko w super cenie i w niskiej cenie i 100% sprawny drobne usterki !!!
dekado
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: ford fokus kombi
Silnik: 18.tddi
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: uwaga na AUTO-ESKO SKUP I SPRZEDAŻ ŚWIDNIK DUŻY 8km OD CENTR

04 Sty 2019, 20:07

Szkoda, że nie zobaczyłem tego wpisu pół roku temu... :( Dołączyłem niestety do grona naciągniętych. I również radzę by OMIJAĆ TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM ! Ja niestety dałem się naciąć jak pewnie kilku innych. Kłamstwo goni kłamstwo poprzedzając kolejne! Kupiłem od nich auto do którego w krótkim czasie dołożyłem ponad połowę jego wartości by móc wogóle jeździć. Wszelkie zapewnienia o braku napraw blacharskich przez tą "firmę", wymianach, nie cofanym przebiegu były kłamstwem co łatwo jest udowodnić. Każdy kto zdecyduje się na zakup dostaje do podpisania klauzulkę o rezygnacji z prawa rękojmi. Po czym jest poinformowany, że faktura może być wystawiona tylko na połowę kwoty którą płacimy. Następnie po wyjściu "za bramę" treść ogłoszenia jest zmieniana na"uszkodzone cośtam" i cena zjeżdża o połowę czyli na taką jaka jest na fakturze, wszystko po to by uniknąć płacenia podatków... Klepane szroty z kupą szpachli skręcane na taśmę izolacyjną i trytytki to główny proponowany asortyment ubrany w miód na uszach kupującego.
Reiv
Obserwowany
 
Posty: 1
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    5 najczęstszych usterek zimowych 5 najczęstszych usterek zimowych
    Ujemne temperatury, śnieg, wilgoć i sól na drogach. Zima to czas szczególnie trudny dla kierowców oraz ich samochodów. Mimo łagodnego początku sezonu, w najbliższym czasie pojawią się warunki rzutujące ...
    Magazyny energii z baterii samochodowych Magazyny energii z baterii samochodowych
    Toyota i Chubu Electric Power zawarły porozumienie w sprawie wspólnej budowy systemu magazynowania energii Storage Battery System na przemysłową skalę. Zostaną w nim powtórnie wykorzystane akumulatory z samochodów ...

  •