UWAGA NA TO AUTO !!!

UWAGA NA TO AUTO !!!

14 Kwi 2012, 22:05

CHCIAŁEM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PRZESTRZEC PRZED TYM [link wygasł] AUTEM. DZISIAJ POFATYGOWAŁEM SIĘ DO PIŁY BO SPRZEDAWCA ZAPEWNIAŁ ŻE JEST WSZYSTKO OK I JEST PEWNY. A WIĘC TAK SAMOCHÓD BYŁ BITY, SILNIK ZARZYGANY W OLEJU, TROSZKĘ RDZA PRZY PROGACH, PO POKRĘCENIU KIEROWNICĄ PRĘDKOŚCIOMIERZ WARIUJE, PODCZAS HAMOWANIA LEKKIE STUKI, PRZY GWAŁTOWNYM NACIŚNIĘCIU NA GAZ JAKIEŚ SZUMY CHYBA PRZEPŁYWOMIERZ NO I Z DROBIAZGÓW AMORTYZATORY BAGAŻNIKA. MAŁO TEGO SPRZEDAJĄCY MOCNO ŚCIEMNIA !!!
Mam zepsuty klakson. Obserwuj środkowy palec u ręki.
S3bastjan
Nowicjusz

Miejscowość: Trzebiatów

Re: UWAGA NA TO AUTO !!!

15 Kwi 2012, 10:37

Sama cena daje do myslenia że to może być rzęch, te roczniki z gazem kosztują około 10 tys pln.
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bernd Rosemeyer - legenda sportów motorowych Bernd Rosemeyer - legenda sportów motorowych
    Przed 75 laty zginął Bernd Rosemeyer, jeden z najlepszych kierowców wyścigowych w całej historii sportów motorowych. 28 stycznia 1938 roku, niespełna 28-letni kierowca poniósł śmierć w wypadku, do którego ...
    Mitsubishi Colt LPG - instalacja gazowa firmy STAG Mitsubishi Colt LPG - instalacja gazowa firmy STAG
    W odpowiedzi na rosnące ceny paliw i duże zainteresowanie klientów w salonach Mitsubishi pojawił się model Colt LPG z wysokiej jakości instalacją gazową firmy STAG. Jednocześnie w ofercie jest już dostępny Colt 2012 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Autosacrum 2009
      S2020005
      Subaru Impreza STI