Uwaga oszust - Skoda Rapid 2017, 112 tys. przebiegu auto w Sochaczewie

15 Lis 2021, 20:37

Ogłoszenie na oto Moto o sprzedaży Skody Rapid 2017, 112 tys. przebiegu. Auto w Sochaczewie.Sprzedający nie informuje , że dolicza 23% vatu. Dzisiaj zrobiłam 500 km i wróciłam z niczym, bo z 30600, które były podane w ogłoszeniu zrobiło się 37600. Na pytanie, co działo się z autem po 2019r, bo wtedy urywa się historia w ASO, zamiast faktur dokumentujących przeglądy i naprawy dostałam wydruk rzekomo zrobionych rzeczy z komentarzem, że w ASO kłamią. Opony zimowe, sprzedający mówi, że nie ma i nie używa, w ASO potwierdzili, że był komplet., co tylko potwierdza, że sprzedający kłamie. Rozmawialiśmy przynajmniej 3 razy, przy pytaniu o negocjację ceny usłyszałam, że nie negocjuje, bo cena jest bardzo dobra i jest bardzo duże zainteresowanie ofertą. Sprzedający ani razu nie zająknął się, że dolicza VAT. Sprawę zgłosiłam ma oto Moto i że względu na poniesione koszty, ok.600 zł na policję jako oszustwo. Pomijam opryskliwość i zwykle chamstwo sprzedającego, niewybredne komentarze i burackie cwaniactwo. Ku przestrodze.
Teraz cwaniak dopisał : zapytaj o cenę przed przyjazdem.WTF?!!!
Agnieszka72
Obserwowany
 
Posty: 1