Uwaga Pirat

Re: Uwaga Pirat

03 Sie 2008, 17:50

Skoro dla Ciebie człowiek lecący przez małe miasteczko 120 km/h jest normalny...
Smerda_Jajeczny
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: \/\//\\/\//\

04 Wrz 2008, 19:35

mój kolega był w programie :) a dokładnie była akcja ,że policja złapała kogoś a on nagle jedzie na motorze kawasaki zx10 ;-) "Właśnie jesteśmy w stanie zauważyć jak jeden z motocyklistów rozpoczął sezon , koledzy z drogówki poinformują innych kolegów" jak to oglądałem to padłem :lol:
EXAL
Aktywny
Awatar użytkownika

07 Wrz 2008, 12:13

Oglądałem kolejny odcinek. Zauważyłem coś i dlaczego wideorejestratory jeżdżą po autostradzie albo drogi szybkiego ruchu? Droga jest pusta, więc jest okazja szybkiej jazdy, mijamy samochody, a nawet wolnego pojazdu nieoznakowanego. Po chwili policjanci wciskają gaz, aby namierzyć prędkość średnią w odległości 100 m od pojazdu. Dlaczego tak się dzieje? Bo nie patrzymy w lusterkach, a tylko pędzimy i w przodu tylko patrzymy, a wideorejestratorzy nadal będą zarabiać :D Tak im jest łatwo zbierać mandatów.

Pozdro :wink:
Per aspera ad astra
Tiguan
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Pruszków

23 Paź 2008, 22:14

hehe ja nie byłem w programie ale oglądam co tydzień, super rzecz i te tłumaczenia... hehe
interkuli
Nowicjusz
Awatar użytkownika

06 Sty 2009, 23:30

Siemka to mój pierwszy post na tym forum.

Dzisiaj oglądając odcinek uwaga pirat zauważyłem błąd.
Moim zdaniem jest dość duży i wstydliwy dla programu.Pan "x" jadący samochodem usprawiedliwiał się że jego żona rodzi.Policjant pytający się gdzie on mieszka, odpowiedział że w Hrubieszowie.Na dole jak wiadomo są napisy i zaskoczyło mnie to że napisali "Chrubieszów zamiast Hrubieszów" może dla was to nic. Dodam że nie mieszkam w Hrubieszowie :) Pan "x" dodał ,że to miejscowość pod granicą wschodnią. Na początku myślałem że to może jakaś wieś a jednak nie ma takiej (przynajmniej mi na necie nie znalazło) a owy Hrubieszów to 18 tys. miasto więc trochę siara. Co o tym myślicie ?
Hemi
Nowicjusz

12 Lut 2009, 22:30

A mnie czasem denerwuje ta krytyka prowadzącego porgram... "Pan myśli, że jest dobrym kierowcą, ale przekracza prędkość prawie o 100%, i jeszcze podwójna ciągła" Jestem ciekawy, czy ten pan zawsze jeździ zgodnie z przepisami.. ;)
arek_k
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą
    Sezon wycieczek na wędrówki górskie trwa. Wielu turystów pokonuje autem setki kilometrów, aby dojechać do celu. Droga często jest bardzo wymagająca, głównie ze względu na liczne ostre zakręty, ...
    Niespodziewany gość na drodze! Uważajmy na dzikie zwierzęta Niespodziewany gość na drodze! Uważajmy na dzikie zwierzęta
    Liczba wypadków samochodowych z udziałem zwierząt w samym 2012 roku wynosiła 166. Najwięcej tego typu zdarzeń ma miejsce wiosną oraz jesienią . W tym czasie zwierzęta wykazują największą aktywność, a szczególnie ...

• Re: Uwaga Pirat

18 Lut 2009, 23:26

Ogólnie program jest spoko , którego ideą jest jazda z dozwoloną prędkością ;) którą i tak każdy polak przekracza ale program spoko szczególnie tłumaczenia kierowców (koń by się uśmiał) ;)
    Skiba
    Nowicjusz
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Bierzglinek k. Poznania

04 Mar 2009, 22:58

Tłumaczenia są naprawdę dobre.. ale widać nie działają na policjantów :)
    Kocham zapierdalać :)
    Bad_Boy88
    Nowicjusz

26 Kwi 2009, 21:06

Widział ktoś najnowszy odcinek? :D

Gościu nie przyjął mandatu dlatego, że Panowie policjanci nie chcieli wyłączyć kamery :lol: :lol: :lol:
    Endrju
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 449
    Miejscowość: Poznań

30 Kwi 2009, 08:53

Cześć :),

Ostatnio oglądałem odcinek tego programu, i zauważyłem, że komputer pokładowy pokazał chwilowe średnie spalanie Vectry wynosiło 15-17 litrów benzyny na 100 km.

Pozdro :)
    Per aspera ad astra
    Tiguan
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Pruszków

24 Sie 2009, 19:46

Ludzie w tym programie mnie czasem rozbrajają .
    pozdro ^^
    Miszak
    Nowicjusz

Miejscowość: WWY

27 Wrz 2009, 20:17

Nie spotkałem się jeszcze z tymi Panami... I nie chce się spotkać szczególnie że nie należe do niedzielnych kierowców :mrgreen:
    BMW E60 530dA
    Daro20VT
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
    Przebieg/rok: >50tys. km
    Auto: BMW E60 530dA
    Silnik: 3.0d
    Paliwo: Diesel
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2005

17 Lut 2010, 13:04

W pierwszym poście na forum (Witam wszystkich), również chciałbym się przyznać że gościnnie wystąpiłem w Piracie.

Odcinek wiosenny '09, obwodnica kielecka.

Wyprzedzałem na zakazie, którego nawiasem mówiąc nie widziałem, a linia była przerywana. Czasy gdy budowali pierwszy węzeł od strony Krakowa, w związku z tym był tam zakaz wyprzedzania, a linia została przerywana. Wtedy ktoś krzyknął na CB że jadą w kierunku Kraka nieoznakowaną Vectrą. Zobaczyłem ich na górce przed sobą, jechali w tym samym kierunku co i ja.
    Zwinęli mnie dopiero na zjeździe na Piotrków. W telewizji trzymali o ile dobrze pamiętam czerwoną Astre. "Wąsik kielecki" siedział w aucie i wyskoczył jak mnie zobaczył w lusterku.
    Widać jak z tylu zatrzymuje się Mascottem. Na nic wtedy były moje tłumaczenia, mimo że nie mieli mnie na taśmie przyjąłem bo do grodzkiego w Kielcach mi się nie uśmiechało dojeżdżać.
    Gaz
    Nowicjusz
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Małopolska

04 Mar 2010, 12:06

To co najbardziej wkurza mnie w tym programie to teksty lektora :evil:
    RyWe
    Nowicjusz

Miejscowość: Polska

14 Kwi 2013, 10:53

A mnie to, że 90% interwencji dotyczy przekroczenia prędkości oraz że sceny są dobierane z materiału w sposób tendencyjny. Już "Drogówka" dużo lepiej z tym wypada, sprawia wrażenie autentycznych dialogów i interwencji, nie leci na ilość "piratów prędkościowych" tylko pokazuje prawdziwe sytuacje bez nahalnej cenzury.
    kimkes
    Początkujący

Miejscowość: skątowni
    Auto: Vectra B 1.8 16V

• Warto przeczytać
    • Moto Piknik Olsztyn 2012
      Volkswagen Golf GTD Variant, bok
      BMW i3 Concept Coupe, wnętrze, przednie fotele
      BMW Concept X4, Sports Activity Coupe, przednia lampa LED