Uwaga Pirat

03 Sie 2008, 17:50

Skoro dla Ciebie człowiek lecący przez małe miasteczko 120 km/h jest normalny...
Smerda_Jajeczny
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 164
Miejscowość: \/\//\\/\//\

04 Wrz 2008, 19:35

mój kolega był w programie :) a dokładnie była akcja ,że policja złapała kogoś a on nagle jedzie na motorze kawasaki zx10 ;-) "Właśnie jesteśmy w stanie zauważyć jak jeden z motocyklistów rozpoczął sezon , koledzy z drogówki poinformują innych kolegów" jak to oglądałem to padłem :lol:
EXAL
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 256

07 Wrz 2008, 12:13

Oglądałem kolejny odcinek. Zauważyłem coś i dlaczego wideorejestratory jeżdżą po autostradzie albo drogi szybkiego ruchu? Droga jest pusta, więc jest okazja szybkiej jazdy, mijamy samochody, a nawet wolnego pojazdu nieoznakowanego. Po chwili policjanci wciskają gaz, aby namierzyć prędkość średnią w odległości 100 m od pojazdu. Dlaczego tak się dzieje? Bo nie patrzymy w lusterkach, a tylko pędzimy i w przodu tylko patrzymy, a wideorejestratorzy nadal będą zarabiać :D Tak im jest łatwo zbierać mandatów.

Pozdro :wink:
Per aspera ad astra
Tiguan
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 629
Miejscowość: Pruszków

23 Paź 2008, 22:14

hehe ja nie byłem w programie ale oglądam co tydzień, super rzecz i te tłumaczenia... hehe
interkuli
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 31

06 Sty 2009, 23:30

Siemka to mój pierwszy post na tym forum.

Dzisiaj oglądając odcinek uwaga pirat zauważyłem błąd.
Moim zdaniem jest dość duży i wstydliwy dla programu.Pan "x" jadący samochodem usprawiedliwiał się że jego żona rodzi.Policjant pytający się gdzie on mieszka, odpowiedział że w Hrubieszowie.Na dole jak wiadomo są napisy i zaskoczyło mnie to że napisali "Chrubieszów zamiast Hrubieszów" może dla was to nic. Dodam że nie mieszkam w Hrubieszowie :) Pan "x" dodał ,że to miejscowość pod granicą wschodnią. Na początku myślałem że to może jakaś wieś a jednak nie ma takiej (przynajmniej mi na necie nie znalazło) a owy Hrubieszów to 18 tys. miasto więc trochę siara. Co o tym myślicie ?
Hemi
Nowicjusz
 
Posty: 7

12 Lut 2009, 22:30

A mnie czasem denerwuje ta krytyka prowadzącego porgram... "Pan myśli, że jest dobrym kierowcą, ale przekracza prędkość prawie o 100%, i jeszcze podwójna ciągła" Jestem ciekawy, czy ten pan zawsze jeździ zgodnie z przepisami.. ;)
arek_k
Nowicjusz
 
Posty: 4

18 Lut 2009, 23:26

Ogólnie program jest spoko , którego ideą jest jazda z dozwoloną prędkością ;) którą i tak każdy polak przekracza ale program spoko szczególnie tłumaczenia kierowców (koń by się uśmiał) ;)
Skiba
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 9
Miejscowość: Bierzglinek k. Poznania

04 Mar 2009, 22:58

Tłumaczenia są naprawdę dobre.. ale widać nie działają na policjantów :)
Kocham zapierdalać :)
Bad_Boy88
Nowicjusz
 
Posty: 6

26 Kwi 2009, 21:06

Widział ktoś najnowszy odcinek? :D

Gościu nie przyjął mandatu dlatego, że Panowie policjanci nie chcieli wyłączyć kamery :lol: :lol: :lol:
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3011
Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

30 Kwi 2009, 08:53

Cześć :),

Ostatnio oglądałem odcinek tego programu, i zauważyłem, że komputer pokładowy pokazał chwilowe średnie spalanie Vectry wynosiło 15-17 litrów benzyny na 100 km.

Pozdro :)
Per aspera ad astra
Tiguan
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 629
Miejscowość: Pruszków

24 Sie 2009, 19:46

Ludzie w tym programie mnie czasem rozbrajają .
pozdro ^^
Miszak
Nowicjusz
 
Posty: 48
Miejscowość: WWY

27 Wrz 2009, 20:17

Nie spotkałem się jeszcze z tymi Panami... I nie chce się spotkać szczególnie że nie należe do niedzielnych kierowców :mrgreen:
BMW E60 530dA
Daro20VT
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1470
Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW E60 530dA
Silnik: 3.0d
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2005

17 Lut 2010, 13:04

W pierwszym poście na forum (Witam wszystkich), również chciałbym się przyznać że gościnnie wystąpiłem w Piracie.

Odcinek wiosenny '09, obwodnica kielecka.

Wyprzedzałem na zakazie, którego nawiasem mówiąc nie widziałem, a linia była przerywana. Czasy gdy budowali pierwszy węzeł od strony Krakowa, w związku z tym był tam zakaz wyprzedzania, a linia została przerywana. Wtedy ktoś krzyknął na CB że jadą w kierunku Kraka nieoznakowaną Vectrą. Zobaczyłem ich na górce przed sobą, jechali w tym samym kierunku co i ja.
Zwinęli mnie dopiero na zjeździe na Piotrków. W telewizji trzymali o ile dobrze pamiętam czerwoną Astre. "Wąsik kielecki" siedział w aucie i wyskoczył jak mnie zobaczył w lusterku.
Widać jak z tylu zatrzymuje się Mascottem. Na nic wtedy były moje tłumaczenia, mimo że nie mieli mnie na taśmie przyjąłem bo do grodzkiego w Kielcach mi się nie uśmiechało dojeżdżać.
Gaz
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1
Miejscowość: Małopolska

04 Mar 2010, 12:06

To co najbardziej wkurza mnie w tym programie to teksty lektora :evil:
RyWe
Nowicjusz
 
Posty: 12
Miejscowość: Polska

14 Kwi 2013, 10:53

A mnie to, że 90% interwencji dotyczy przekroczenia prędkości oraz że sceny są dobierane z materiału w sposób tendencyjny. Już "Drogówka" dużo lepiej z tym wypada, sprawia wrażenie autentycznych dialogów i interwencji, nie leci na ilość "piratów prędkościowych" tylko pokazuje prawdziwe sytuacje bez nahalnej cenzury.
kimkes
Początkujący
 
Posty: 160
Miejscowość: skątowni
Auto: Vectra B 1.8 16V