Vectra A - jak napiac pasek rozrzadu

[vectra A] - jak napiac pasek rozrzadu

17 Lis 2007, 18:48

Czy w vectrze a, 1.6 da sie jakos napiac pas rozrzadu - bo troche zauwazylem ze mam poluzowany i przy roznych obrotach czasem bije o obudowe - zastanawiam sie czy da sie jakos go napiac czy tez nalezy wymienic na nowy...?
LuckyLuck
Nowicjusz

• Re: vectra A - jak napiac pasek rozrzadu

17 Lis 2007, 20:18

Napina się obracając pompę wodną.Jeżeli pompa jest jeszcze oryginalna to najlepiej ją wymienić bo skorodowaną pompę ciężko obrocić a potem potrafi cieknąć.Koszt nowej pompy ok.80 zł.
    andrzej_124
    Stały forumowicz

Re: [vectra A] - jak napiac pasek rozrzadu

29 Lis 2007, 14:14

Ja miałem taką przygodę, że facet w sklepie sprzedał mi pompę i podczas wymiany okazało się, że to pompa od diesla i ma inną liczbę zębów (mimo, że zaznaczałem do jakiego silnika). No i będziesz jeszcze potrzebował o-ring
    na tą pompę.
    novy1982
    Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki 56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki
    W piątek (30.XI) i w sobotę (1.XII) już po raz 56. odbędzie się słynny Rajd Barbórka. Na starcie rywalizacji obok nowoczesnych konstrukcji staną również prawdziwe rajdowe klasyki od Toyoty, Subaru czy Lancii. ...
    Virtual Reality Holodeck - wspólna praca w wirtualnym otoczeniu Virtual Reality Holodeck - wspólna praca w wirtualnym otoczeniu
    Audi testuje obecnie tzw. Virtual Reality Holodeck, dający możliwość oceny stylistyki nowych modeli. Rozwiązanie to pozwala wykreować wirtualne otoczenie, do którego można wejść i obejrzeć umieszczone w nim trójwymiarowe ...

•  
    • Warto przeczytać