Volvo V40 diesel

Volvo V40 diesel

18 Paź 2010, 19:07

Witam mam taki problem w moim volvo chodzi mi o bieg wsteczny , ostatnio mam problem z wbiciem go , wsteczny jest podnoszony na gałce pierścień i wrzuca się jak jedynkę , nie zawsze a ostatnio prawie zawsze nie mogę go wbić . Czy ktoś miał może taki problem? idzie to jakoś rozwiązać domowym sposobem czy tylko wizyta u mechanika ?
maxmil
Nowicjusz

Miejscowość: okolice Namysłowa

Re: Volvo V40 diesel

18 Paź 2010, 19:41

W dniach 23 – 24 października 2010 r., sieć autoryzowanych serwisów Volvo zaprasza wszystkich właścicieli samochodów Volvo do sprawdzenia swoich aut w ramach „Jesiennej Akcji Serwisowej 2010”. http://media.volvo.pl/pr/171366/jesienne-porzadki
Napisz do mnie jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samochodach Volvo.
faldurf
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warsaw
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Vision EfficientDynamics 2009 BMW Vision EfficientDynamics 2009
    BMW Vision EfficientDynamics łączy w sobie futurystyczny, aerodynamiczny design nadwozia z wysoką wydajnością paliwową i ekologiczną. We wnętrzu konceptu po raz pierwszy zastosowano technikę warstwową. Dzięki wykorzystaniu ...
    Hyundai Mistra - prototyp przeznaczony na rynek chiński Hyundai Mistra - prototyp przeznaczony na rynek chiński
    Model koncepcyjny Mistra, najnowsza propozycja marki przygotowana specjalnie z myślą o chińskim rynku, debiutuje w Szanghaju podczas Międzynarodowej Wystawy Motoryzacyjnej (2013 Shanghai International Automobile Industry ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz 230C W123 Beczka, 1978 rok
      Audi A3 8p, tył
      Skoda Octavia, kierowca odbiera czas przejazdu
      Volkswagen Golf I