Volvo V40 z silnikiem benzynowym

05 Paź 2020, 07:37

Witam Serdecznie,

Zaczynam rozglądać się za V40 w benzynie, ponieważ wcześniej rozważałem XC60 D5 - poruszony w innym wątku - chyba muszę odpuścić ze względu na rodzaj silnika i niskie przebiegi.
Wpadłem na pomysł kupienia V40 T3 może nawet nowego. zastanawia mnie to ogłoszenie
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

i znalazłem jeszcze takie ogłoszenie:

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Może ktoś coś wie na temat tego sprzedawcy / samochodu?
kazuss
Nowicjusz
 
Posty: 3

05 Paź 2020, 11:27

W tych samochodach będziesz miał takie same skrzynie automatyczne Geartronic 6 biegowa ale silniku już różnią się sporo mocą i momentem obrotowym. Ciekawe jest to że spalanie w obu przypadkach praktycznie jest na takim samym poziomie. Ja bym tu jednak celował w silnik 2.0 T4 190KM który ma większy moment obrotowy i szerszy jego zakres, szczególnie przy niskich obrotach.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

06 Paź 2020, 18:32

Ta T3 to z jaką homologacja, chińską?
T4 jest ok i naped AWD.
Nie lepiej poszukać coś z volvo select, z gwarancją producenta?
Szukasz nowego Volvo, pomogę w wyborze modelu, konfiguracji, przy negocjacjach z dealerami. Znajdę dobrą ofertę na auto i finansowanie, bez zobowiązań. Auta do zamówienia i od ręki, demo dealera, używane z sieci dealerskiej Volvo.
Zapraszam na priv.
Rom33
Stały forumowicz
 
Posty: 1566
Zdjęcia: 227
Miejscowość: Wisła
Prawo jazdy: 15 07 1997
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo V50
Silnik: 2.0 D 136KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    ACC, BSW, LDW - systemy bezpieczeństwa na drodze
    Technologia coraz bardziej wspomaga kierowcę w zachowaniu bezpieczeństwa na drodze. Samochody rozpoznają znaki i ostrzegają o przekroczeniu dozwolonej prędkości, informują o obecności pojazdów w martwym polu a nawet ...