Volvo V70 2.3 T5 240KM- Nie ma mocy.

21 Gru 2008, 14:22

Witam. Zakupiłem niedawno Volvo jak w tytule. Niestety okazało się, że auto nie rozwija pełnej mocy(wg parametrów posiada 240KM i 330Nm). turbina kreci se ale nie daje mocy. W przewodach nie stwierdzoni sladów oleju. Za jakiekolwiek sugesteie bede wdzieczny.
ciupagus
Nowicjusz
 
Posty: 2
  • 21 Gru 2008, 18:59

    a spaliny jakiego koloru i czy ci latwo odpala
    Suzuki Jimny
    Mitsubishi Outlander
    Land Rover Discovery 3 ChallangeG4
    macpaw5
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika
     
    Posty: 663

    21 Gru 2008, 21:47

    macpaw5 napisał(a):a spaliny jakiego koloru i czy ci latwo odpala


    Spaliny normalne- nie dymi. Odpala troszkę ociężale ale szwagier ma S70 2.5 20V (193KM) i twierdzi, że ma identycznie. Robiłem porównanie miedzy tymi dwoma autami- nie wąchałbym nawet dymu za szwagrem. Co zrobiłem w aucie po zakupie: wymieniona nagrzewnica, sprawdzony przepływomierz (ok), nowa Lambda, i termostat, po wymianie wszystkie filtry i olej mobil 5W50, podobno nówki świece wg zalecen serwisu Volvo(BOSH cośtamcośtam plus). Sprawdzany u elektronika, skasowane trzy blędy: 2x przepustnicy i blad doładowania. Pomiar ciśnienia doładowania wykazał wartość 0,36bar'a. Tyle wieści ode mnie- więcej nie wiem. Proszę o sugestie bo jestem w szachu.
    ciupagus
    Nowicjusz
     
    Posty: 2
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Jaki najlepszy samochód prowadził Jeremy Clarkson?
      Jeremy Clarkson odpowiedział na kilka pytań dla motoryzacyjnej platformy społecznościowej Drivetribe. Wśród poruszonych wątków padł temat najlepszego samochodu, jaki kiedykolwiek prowadził. Okazuje się, że słynny ...