VTDoge Magnum SRT8 2008 Str.2 MAT

18 Maj 2007, 00:49

MAT napisał(a):A pewnie ze zdradze.Czemu mialbym tego nie robic.Adobe Fhotoshop CS2.Tak brzmi nazwa.Ale ciezko bedziw ci sciagnac pelna wersje bo ona kosztuje 3000zl.ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz demo i Key gen.Demo masz na 30dni.Jakies pytanie jeszcze??


Hm... wcale nie jest trudno ściągnąć Photoshopa CS2. Wystarczy wiedzieć gdzie szukać. Polecam thepiratebay.org, tam jest wszystko ;)
DFireCrow
 

29 Paź 2007, 01:49

Witam wszystkich VTunerow serdecznie.Jakis czas mnie tu nie bylo.Nie bawilem sie tez w VT.Jakis tydzien temu znow mnie do tego wciagnelo i zrobilem sobie prace na odswierzenie.Mam nadzieje ze sie bedzie podobac.Tylko nie pamietam dokladnie jak wklejalo sie prace tak wiec nie krytykujcie narazie jak nie bedzie dzialac.:)

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]


3 foto na starym tle zeby mozna bylo lepiej zobaczyc ten wydech ze nie jest za nisko.:)
Ostatnio edytowany przez MAT, 29 Paź 2007, 18:44, edytowano w sumie 1 raz
MAT
Nowicjusz
 
Posty: 18
Miejscowość: Hel POCZATEK POLSKI :)

29 Paź 2007, 02:02

Hm... fajnie, tylko przegiąłeś z wydechem... jest poniżej poziomu opon... Ale tak poza tym to spoko...
DFireCrow
 

29 Paź 2007, 02:08

No ponizej to nie jest.Tylko jest ciemno i dokladnie nie widac.Poprawki beda napewno.:)
MAT
Nowicjusz
 
Posty: 18
Miejscowość: Hel POCZATEK POLSKI :)

29 Paź 2007, 02:11

Jak nie poniżej, to na pewno ostro rysuje asfalt... aż iskry lecą :lol:
DFireCrow
 

29 Paź 2007, 02:15

To moja pierwsza praca od paru miesiecy wiec niedociagnieca sa napewno.A po drugie nie jestem zbyt dobry w tym narazie.Nie wiem jak dlugo bede sie w to znowu bawlil ale jak narazie nie nudzi mnie to.Tak wiec napewno bede inne prace jeszcze.3 foto dodalem Aby bylo lepiej widac ten wydech.:)
MAT
Nowicjusz
 
Posty: 18
Miejscowość: Hel POCZATEK POLSKI :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Webasto dla samochodów elektrycznych
    Firma Webasto, znana z systemów ogrzewania i klimatyzacji stosowanych w większych samochodach i autobusach, a także szyberdachów i składanych dachów dla kabrioletów, rusza na podbój nowego ...
    Volkswagen e-up! w pełni elektryczny samochód seryjny
    Volkswagen przedstawił swój pierwszy, w pełni elektryczny samochód seryjny: nowego e-up!. To prawie bezgłośne, czteroosobowe auto robi wrażenie zasięgiem 150 kilometrów i doskonałą funkcjonalnością. Nowy ...