VW Caddy Pickup 1.9D - Prośba o wycenę

VW Caddy Pickup 1.9D - Prośba o wycenę

11 Maj 2012, 19:25

Witam!

Posiadam Volkswagena Caddy z silnikiem 1.9D z roku 1997. Planujemy się go pozbyć, mam nawet na niego kupca, ale nie wiem jaką kwotę mogę mu zaproponować za takie... coś.

Samochód ma do zrobienia blacharkę (jak widać na zdjęciach - Link poniżej), dodatkowo ma problemy z odpalaniem podczas gdy silnik jest ciepły, ma uszkodzony jeden z pasów bezpieczeństwa (nie zwija się), goni w nim lewarek i chyba zapowietrzają się hamulce. Stan jak widać jest idealny :lol: Kupujący wie o stanie pojazdu.

Zdjęcia: http://gasnik.pl/images/caddy/

Z góry dziękuję za pomoc.
Gasnik
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe czujniki optyczne i radarowe - Lexus LS piątej generacji Nowe czujniki optyczne i radarowe - Lexus LS piątej generacji
    Firma Denso przedstawiła nowe czujniki optyczne i radarowe dla Lexusa LS piątej generacji, które zwiększą skuteczność i funkcjonalność systemów bezpieczeństwa czynnego i asysty prowadzenia. Nowe czujniki to ...
    Burza za kierownicą - jak ją bezpiecznie przetrwać? Burza za kierownicą - jak ją bezpiecznie przetrwać?
    Upalne letnie dni często kończą się gwałtowną burzą. Wnętrze samochodu jest wtedy raczej bezpiecznym miejscem, mimo to jazda w takich warunkach pogodowych może być bardzo niebezpieczna. Zagrożenie stanowią nie tylko silne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Scarab Team
      Car Audio Team - silnik Calibra
      Regał z kluczami, Kamasa-TOOLS
      Aston Martin