EGR zaślepka

EGR zaślepka

11 Lut 2012, 13:31

Witam
Nie wie ktoś jakie są wymiary zaślepki EGR bo chcę zrobić ją sam bo za takie małe coś
liczą sobie 7zł + koszt przesyłki
pozdrawiam
wolter
Nowicjusz

Auto: VW Passat B5, 1.9 TDI 90KM

Re: EGR zaślepka

21 Maj 2012, 13:16

witam

Nie bardzo widzę sens dorabiania we własnym zakresie, ja kupiłem na allegro całkowity koszt zamknął się w 9zł razem z kosztami wysyłki. Zaślepka pasuje idealnie, szlifowana, dodatkowo instrukcja montażu dla majsterkowiczów. Dla mnie była jednak nie potrzebna bo zaślepiałem u znajomego mechanika.

Sprzedający BRAM-POL, link do aukcji :

[link wygasł]

pozdrawiam
piotrek
petro776
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić
    Samochody tracą na wartości najbardziej w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji. Po tym okresie cena auta spada nawet do 40 proc. jego wartości początkowej. Jeśli jest to intensywnie eksploatowany samochód firmowy, który ...
    Pięćsetny, a zarazem ostatni Lexus LFA opuszcza fabrykę Pięćsetny, a zarazem ostatni Lexus LFA opuszcza fabrykę
    14 grudnia biały LFA w wersji z pakietem Nürburgring, ostatni z planowanych 500 supersamochodów, opuścił specjalnie wydzielony przez TMC zakład produkcyjny w fabryce Motomachi w japońskiej prefekturze Aichi. W ...

•  
    • Golf GTI Cabriolet - wnętrze
      Dakar w obiektywie Jacka Bonieckiego, Car Show Manufaktura 2013, 2
      Toyota Crown Deluxe
      Audi S1 Sportback, tył