VW GOLF V 2005 ROK KOLOR CZARNY

08 Maj 2015, 08:11

Witam. Może mi ktoś doradzić jakie kołpaki będą pasowały do golfa V z 2005 roku? Auto jest koloru czarny metalic. Szukam jakichś fajnych kołpaków (tak wiem, że kradną kołpaki i nie tylko...). Jakie kołpaki byłyby idealne? Np te z tej aukcji:
[link do oferty na Allegro wygasł]

Mogą też być z innej aukcji, aczkolwiek bardzo podoba mi się ten wzór numer 13 i 16. Co o nich sądzicie? Będą pasowały do czarnego auta czy raczej nie? Obecnie mam oryginalne koloru srebrnego, ale już są w kiepskim stanie. Pozdrawiam.
maniek96
Nowicjusz
 
Posty: 46
Prawo jazdy: 25 08 2014
Auto: VW GOLF V
Silnik: 1.9 TDI 90KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

28 Maj 2015, 09:37

A jaki rozmiar,szerokość opon? Bo to bardzo istotny szczegół,zamiast kołpaków proponuję alufelgi,gdzie przy dobrze dobranym rozmiarze całość będzie się bardzo fajnie prezentować. Jaki posiadasz budżet na ten cel?
MotoAutko
Początkujący
 
Posty: 181
Prawo jazdy: 14 03 2002
Auto: Seat Leon 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

02 Cze 2015, 20:47

Opony to 195/65/15, raczej pozostanę przy kołpakach. Wiem, że to nie to samo co alufelgi, ale budżetu dużego nie mam. Poza tym nie zamierzam wydawać kilkaset złotych czy nawet 1000-2000 zł na alufelgi. Nie będę inwestować w tak mało istotne rzeczy. Gdyby to chodziło o naprawę silnika czy czegoś co wpływa na jazdę to bym nie oszczędzał. Chodzi mi głównie o to, żeby kupić jakieś ładne kołpaki (obecne mają 10 lat, oryginalne więc wiadomo jak wyglądają...popękane, poniszczone od krawężników), żeby to jakoś wyglądało. A budżet to max do 100 zł. Tylko nie wiem czy będą pasowały do czarnego auta czarne kołpaki, znalazłem ostatnio takie:
link 1:
[link do oferty na Allegro wygasł]
link2:
[link do oferty na Allegro wygasł]
link 3:
[link do oferty na Allegro wygasł]

Myślisz, że któreś z tych będą pasowały? Zastanawiałem się właśnie nad tymi trzema aukcjami i nie wiem które wybrać. Mógłbyś mi doradzić? Dzięki i pozdrawiam.
maniek96
Nowicjusz
 
Posty: 46
Prawo jazdy: 25 08 2014
Auto: VW GOLF V
Silnik: 1.9 TDI 90KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak bezpiecznie parkować? Niebezpieczeństwa parkowania!
    Parkowanie to jedna z podstawowych umiejętności, jakie kierowca powinien nabyć w czasie kursu nauki jazdy. Jednak nawet gdy ktoś wykona ten manewr prawidłowo podczas egzaminu, nie ma pewności, że będzie w stanie równie ...