VW Passat czy Seat Toledo? diesel 1.9 - 2.5???

31 Lip 2009, 13:42

zapowiada się długie szukanie, bo zależy mi bardzo na dobrym wyposażeniu, minimum skóra/pół skóra, klima, elektryka.

[ Dodano: Pią Lip 31, 2009 21:52 ]
witam ponownie, przeglądałem dziś oferty, znalazłem coś takiego, co byście polecali z tego zestawu?

1. [link wygasł]

2. [link wygasł]

3. [link wygasł]

4. [link wygasł]

5. [link wygasł]

6. [link wygasł]

7. [link wygasł]

pozdrawiam
MichałG

07 Sie 2009, 21:57

mam takie pytanie Jeśli chodzi o zawieszenie jest jakaś róznica miedzy zawieszeniem passata b5 a passata b5 fl ??? i które auto ma lepsza blache seat czy passat???
Jeszcze jedno seata kupisz w tej cenie o 2 może 3 lata młodszego
drakula
Nowicjusz

Miejscowość: małopolska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renault Kangoo Z.E. - 10tyś. sprzedanych egzemplarzy Renault Kangoo Z.E. - 10tyś. sprzedanych egzemplarzy
    Sieć Renault świętuje dziesięciotysięczną rejestrację modelu Kangoo Z.E. – w 100% elektrycznego samochodu dostawczego, europejskiego lidera w segmencie vanów. Klucze do samochodu wręczono panu Gerhardowi Dechowi, ...
    BMW i3 Concept Coupe - wnętrze zachęcające i przestronne BMW i3 Concept Coupe - wnętrze zachęcające i przestronne
    Projekt kabiny BMW i3 Concept Coupe pokazuje jak zmienia się plan kokpitu w procesie przygotowania do produkcji masowej i jak powstaje oryginalny klimat wnętrza sportowego, trzydrzwiowego pojazdu koncepcyjnego. Konstrukcja ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50