W Korbielowie doszło do wypadku z udziałem pijanego kierowcy

W Korbielowie doszło do wypadku z udziałem pijanego kierowcy

06 Lip 2014, 12:34

To, co się dzieje na naszych drogach, to trudno nazwać. Tym razem w Korbielowie doszło do wypadku z udziałem pijanego kierowcy maluszka, który wracał właśnie z.. włamania...
kierujący fiatem 126p 35-letni mieszkaniec Krzyżowej, jadąc ul. Pod Weską nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, utracił panowanie nad samochodem, zjechał na pobocze, uderzył w barierę energochłonną i dachując stoczył się ze skarpy do potoku. W samochodzie oprócz kierowcy znajdowało się dwóch pasażerów. Byli to mieszkańcy Krzyżowej w wieku 53 i 41 lat. Drugiego z nich przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Krakowie.
Kierowca maluszka miał w organiżmie prawie 3 promile. Na dodatek w samochodzie znaleziono rzeczy, pochodzące z włamania do jednego z domów w Korbielowie..

Image
17 kwietnia 2017 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak rozwiązać problem z niedziałającym dvd format NTSC Chrysler Jak rozwiązać problem z niedziałającym dvd format NTSC Chrysler
    Witam wszystkich. Po zakupie amerykańskiego auta wielu z nas ma problem z odtwarzaczem DVD a dokładniej z trybem NTSC.Po zakupie mojego auta też borykałem się z tym problemem ,dzieci ciągle zawracały głowę kiedy naprawie ...
    Lexus LS - ponad 2500 bieżących udoskonaleń Lexus LS - ponad 2500 bieżących udoskonaleń
    Od premiery w roku 2006, dotychczasowa generacja LS przeszła ponad 2500 bieżących udoskonaleń, zaś najnowszy LS dodaje do tego kolejne 3000 zmian, a wśród nowych elementów oraz innowacji technicznych znalazły ...

•  
    • Mercedes-Benz 300E
      1
      VW Passat
      Samochody do wyścigów równoległych