W Korbielowie doszło do wypadku z udziałem pijanego kierowcy

W Korbielowie doszło do wypadku z udziałem pijanego kierowcy

06 Lip 2014, 12:34

To, co się dzieje na naszych drogach, to trudno nazwać. Tym razem w Korbielowie doszło do wypadku z udziałem pijanego kierowcy maluszka, który wracał właśnie z.. włamania...
kierujący fiatem 126p 35-letni mieszkaniec Krzyżowej, jadąc ul. Pod Weską nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, utracił panowanie nad samochodem, zjechał na pobocze, uderzył w barierę energochłonną i dachując stoczył się ze skarpy do potoku. W samochodzie oprócz kierowcy znajdowało się dwóch pasażerów. Byli to mieszkańcy Krzyżowej w wieku 53 i 41 lat. Drugiego z nich przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Krakowie.
Kierowca maluszka miał w organiżmie prawie 3 promile. Na dodatek w samochodzie znaleziono rzeczy, pochodzące z włamania do jednego z domów w Korbielowie..

Image
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Motor Show 2018 - relacja z targów motoryzacyjnych w Poznaniu Motor Show 2018 - relacja z targów motoryzacyjnych w Poznaniu
    Targi motoryzacyjne w Poznaniu "Motor Show" to największe targi tego tupu w Polsce które odbywają się zawsze wczesną wiosną. W tym roku mogliśmy oglądać sporą ilość premierowych modeli samochodów. W nowych autach ...
    Niespodziewany gość na drodze! Uważajmy na dzikie zwierzęta Niespodziewany gość na drodze! Uważajmy na dzikie zwierzęta
    Liczba wypadków samochodowych z udziałem zwierząt w samym 2012 roku wynosiła 166. Najwięcej tego typu zdarzeń ma miejsce wiosną oraz jesienią . W tym czasie zwierzęta wykazują największą aktywność, a szczególnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW 850i
      Summer Cars Party 2010
      Figurka, emblemat na masce, Dodge Brothers Victory Six, 1928 rok
      Dziewczyny