W odrodzeniu klasyka

W odrodzeniu klasyka

08 Maj 2011, 21:08

Lancia Stratos, kultowe rajdowe, auto. Ma ono swój urok, silnik od ferrari, oraz świetne zawieszenie.
Image
Model ten będzie miał swojego następce, ale czy dorówna klasykowi. Osiągami na pewno tak, nawet zdecydowanie go przewyższy, ale czy ma to coś?
Dla mnie dziwne jest to, że karoseria przypomina karoserię Ferrari Californa, co ciekawsze, ma ten sam silnik.
Moim zdaniem, nie da się dorównać starej poczciwej stratos, może kiedyś...
A jakie jest wasze zdanie?
Image
smolar16
Nowicjusz

Miejscowość: Radom

Re: W odrodzeniu klasyka

11 Maj 2011, 07:38

Lancia Stratos,to auto zapamiętałem z czasów dzieciństwa,ta nazwa kojarzy mi się z czymś mocnym i szybkim.Ta nowa nie ma tego czegoś,wygląd przodu, jak u potulnego szczeniaczka ,a powinien wyglądać jak, morda Bullteriera.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: W odrodzeniu klasyka

15 Gru 2011, 10:28

Może poprzednikowi nie dorówna (jak narazie) ale cieszy fakt że Lancia w ogóle się odradza i wraca na drogi w wielkim stylu. Nowe modele są ładne, luksusowe, mocne i świetnie wykonane.
4wheel
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 13 12 1979
Auto: mitsubishi space wagon
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Patrz na drogę podczas jazdy Patrz na drogę podczas jazdy
    Polskie prawo zabrania kierowcom korzystania z telefonów komórkowych w czasie jazdy, jeśli urządzenie jest trzymane w ręce. Wiele osób ignoruje jednak ten przepis. Obecnie już nie tylko dzwonią i piszą ...
    Kompaktowe crossovery - większa popularność i ciekawy styl Kompaktowe crossovery - większa popularność i ciekawy styl
    Kompaktowe crossovery niezmiennie zyskują coraz większą popularność. Rynek tych aut – zgodnie z danymi JATO Dynamics – zwiększa się o około jedną czwartą rocznie. Dzisiaj takie modele wybierane są nie tylko przez ...

•  
    • Mazda MX-5, wyścigi równoległe
      Opel Corsa OPC, tył
      Men's Day 2010
      Autosacrum 2006