W odrodzeniu klasyka

W odrodzeniu klasyka

08 Maj 2011, 21:08

Lancia Stratos, kultowe rajdowe, auto. Ma ono swój urok, silnik od ferrari, oraz świetne zawieszenie.
Image
Model ten będzie miał swojego następce, ale czy dorówna klasykowi. Osiągami na pewno tak, nawet zdecydowanie go przewyższy, ale czy ma to coś?
Dla mnie dziwne jest to, że karoseria przypomina karoserię Ferrari Californa, co ciekawsze, ma ten sam silnik.
Moim zdaniem, nie da się dorównać starej poczciwej stratos, może kiedyś...
A jakie jest wasze zdanie?
Image
smolar16
Nowicjusz

Miejscowość: Radom

Re: W odrodzeniu klasyka

11 Maj 2011, 07:38

Lancia Stratos,to auto zapamiętałem z czasów dzieciństwa,ta nazwa kojarzy mi się z czymś mocnym i szybkim.Ta nowa nie ma tego czegoś,wygląd przodu, jak u potulnego szczeniaczka ,a powinien wyglądać jak, morda Bullteriera.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: W odrodzeniu klasyka

15 Gru 2011, 10:28

Może poprzednikowi nie dorówna (jak narazie) ale cieszy fakt że Lancia w ogóle się odradza i wraca na drogi w wielkim stylu. Nowe modele są ładne, luksusowe, mocne i świetnie wykonane.
4wheel
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 13 12 1979
Auto: mitsubishi space wagon
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Uwaga na niesprawną klimatyzację - może powodować poważne choroby! Uwaga na niesprawną klimatyzację - może powodować poważne choroby!
    Wraz ze wzrostem temperatur kierowcy coraz częściej używają klimatyzacji do obniżenia temperatury wewnątrz samochodu. O czym należy pamiętać podczas jej eksploatacji? Oto kilka przydatnych faktów. Regularne serwisowanie ...
    Prawidłowe ułożenie dłoni na kierownicy Prawidłowe ułożenie dłoni na kierownicy
    Aż 30% polskich kierowców przyznaje, że w czasie jazdy trzyma kierownicę tylko jedną ręką – wynika z ankiety zorganizowanej we współpracy Szkoły Jazdy Renault i serwisu Motoryzacja w portalu Interia.pl(1572 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Iron Man - Monster Truck, 11
      1/4 mili Bemowo
      1524565 945381475506381 4691845403360620715 n
      Iveco Trakker, gruszka