Warsztat Mechanic w Warszawie

27 Sie 2009, 13:05

Ktoś może korzystał z usług warsztatu Mechanic na Mokotowie w Warszawie? proszę podzielić się opona.
Maja jeszcze swoja stronę w internecie?
Dzieki
Ostatnio edytowany przez omech 17 Sty 2010, 16:29, edytowano w sumie 2 razy
omech
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Warszawa

17 Sty 2010, 14:24

omech napisał(a):Ktoś może korzystał z usług warsztatu Mechanic na Mokotowie w Warszawie? proszę podzielić się opona.
Maja jeszcze swoja stronę w internecie?
Dzieki


ostatnio załatwili mi bardzo szybko nową lampę do auta, plus można negocjowac ceny.
Polecam
Ostatnio edytowany przez rp, 17 Sty 2010, 16:29, edytowano w sumie 1 raz
rp
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Warszawa

24 Sty 2010, 17:15

Jeśli pytacie o warsztat z ul. Marynarskiej to tak jak @Kabura napisał, dzieją się tam przekrety
gites
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Warszawa

20 Maj 2016, 08:24

Cuda jeśli chodzi o blacharkę potrafią zrobić w warsztacie przy Chodeckie w Wawie. Fachowcy z doświadczeniem, ale też z dobrej jakości sprzętem na stanie. Oni robią chyba tylko naprawy powypadkowe, także nie jest to typowy serwis samochodowy z przeglądami itp. Polecam.
tyga33
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 18 03 1993
Przebieg/rok: 48tys. km
Auto: Audi A4 B7

27 Gru 2017, 16:46

Jeśli Twój samochód miał drobna stłuczkę i wymaga napraw blacharskich, należy oddać go do najlepszego fachowca. Tu z pomocą przychodzi Ci serwis blacharski warszawa w AutoPlaza http://www.autoplaza.com.pl/pl/serwis/u ... azdow.html w Warszawie gdzie najlepsi fachowcy zajmą się Twoim samochodem tak że na pewno będziesz zadowolony z efektu końcowego! Wykonywałem u nich już dwa remonty samochodów, najpierw mój, później żony i mega efekt - polecam ten serwis w Warszawie najlepsi specjaliści od naprawy i serwisu samochodów !
tomasz231
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 17 04 1984
Przebieg/rok: 4tys. km
Auto: Kia
Silnik: 1.9
Paliwo: Hybryda
Typ: MPV
Rok produkcji: 2017

31 Sty 2018, 09:12

Jest z czego wybiera ć jeśli chodzi o mechaników to na pewno na plus, ale ta duża możliwość wyboru też nie idzie do końca w parze z jakością i co z tego że warsztatów są setki jak dobrych to można na palcach dwóch rąk wymienić. Sam polegam na Wacarze i tym jak oni pracują, jeszcze powodów do narzekań mi nie dali.
kamilswiech
Nowicjusz
 
Posty: 23
Prawo jazdy: 13 03 1990
Przebieg/rok: 48tys. km
Auto: Audi
Paliwo: Benzyna + LPG