Warsztat samochodowy w Gdańsku

Warsztat samochodowy w Gdańsku

25 Wrz 2011, 11:50

Jakiś czas temu znalazłem bardzo przyzwoity warsztat samochodowy w rodzinnym Gdańsku. Warsztat się nazywa NAGENGAST i mieści sie na ul. Malczewskiego. Miałem trochę problemów z klimatyzacją - musiałem ją porządnie wyczyścić, bo już nie dało sie siedziec;/. Umówiłem się na konkretny dzień, zostałem dobrze obsłużony i za niewielkie pieniądze. Zresztą sam warsztat istnieje praw 30 lat więc to chociażby świadczy o poważnym podejściu do pracy. Ich oferte znajdziecie na www.nagengast.pl
preecos
Nowicjusz

Auto: Merdeces W124

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Astra OPC - najmocniejsza Astra w historii Opel Astra OPC - najmocniejsza Astra w historii
    Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie miała miejsce światowa premiera wysoce wyczynowej wersji Astry GTC, czyli nowej Astry OPC. Benzynowy silnik modelu OPC z bezpośrednim wtryskiem paliwa i turbodoładowaniem, ...
    Mobilność elektryczna w BMW Group ma już 40 lat Mobilność elektryczna w BMW Group ma już 40 lat
    Pod koniec 1975 eksperymentalny pojazd zbudowany w oparciu o BMW LS oraz wyposażony w nowe akumulatory oraz nowy silnik elektryczny zaczął przynosić pierwsze rezultaty. Następnie, w roku 1980, zapoczątkowany został projekt ...

•  
    • Ford Focus C-MAX
      Seat @Mii Night Blue, limitowana wersja
      Fiat Punto I Turbo
      Trial Lędziny 2014 czerwiec