Większy samochód do 12 tysięcy

20 Maj 2015, 18:23

Pierwszy post na forum, więc witam społeczność. :)

Szukam swojego pierwszego auta pod sporadyczne dalsze wyjazdy w budżecie 12 tysięcy. Samochód powinien być większy, jakieś kombi, minivan, suv. Niespecjalnie zależy mi na niskim spalaniu, bo będzie używany od święta, do pracy nim dojeżdżał nie będę. Dobrze byłoby gdyby części były tanie.

Dobrze byłoby gdyby zakup używanego minimalizował ryzyko, bo prawdopodobnie nie będę miał nikogo doświadczonego do pomocy przy kupnie. Czyli chciałbym dobrze starzejące się auto, bez strachu że kupię trupa.

Będę wdzięczny za każdą pomoc i kierunki poszukiwań.
kucza
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: Nie mam

24 Maj 2015, 14:43

Pomoże ktoś?

Pogrzebałem trochę i takie rzeczy znalazłem w interesującym mnie segmencie cenowym.

Subaru forester
Fiat Croma
Toyota Corolla
opel omega
Audi A6 C4
Peugeot 406
Scoda Octavia 2.0
Toyota Avensis 2.0
Opel zafira

Czy któryś z nich można kupić bezpieczniej od innych?
kucza
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: Nie mam

24 Maj 2015, 15:40

Croma za 12000 zł :shock: :shock: Z foresterem pewny nie jestem czy kupisz resztę myślę że kupisz za te 12000 zł ja polecam z tych twoich szukać toyotę Avensis I 2,0 z LPG. :yes:.
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4854
Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

24 Maj 2015, 17:32

Według mnie dobrym wyborem dla Ciebie będzie skoda octavia 2.0 . Silnik 2.0 8v ,bardzo trwały , idealny do gazu , bez klopotliwego osprzętu czyli bez turbo , dwumasu itp. I do 12 tysięcy dostaniesz egzemplarz z ciekawym wyposażeniem.
Paweł83
Początkujący
 
Posty: 80
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nasz wiek, doświadczenie i bezpieczeństwo na drodze
    Możliwość swobodnego poruszania jest fundamentem wolności i niezależności. Od najmłodszych lat szukamy rozwiązań, które zwiększają naszą mobilność. Na początku uczymy się poruszania i korzystania z dostępnych środków ...