Wielki dylemat. Proszę pomóżcie.

27 Cze 2007, 13:43

Witam,

Właśnie przymierzam się do zakupu nowego auta. Ma mi one służyć do codziennego dojeżdżania do pracy i czasem jakichś dalszych wypadów. Jak
na razie wiem że ma to być Japończyk. No właśnie i co dalej? Wytypowałem 4 autka ale nie mam pojęcia, które wybrać. Dlatego proszę o pomoc i wszelkie przydatne informacje na temat poszczególnych modeli.
Dodam że na autko mogę przeznaczyć 11-12 tys. zł. wolałbym również silnik benzynowy, ale nad dieslem też się zastanowię.

1. Mazda 323f (II generacja) 1.5 benzyna

2. Mazda 323 (V generacja) 1.5 benzyna albo 1.7 diesel

3. Honda Civic (VI generacja) 1.4 benzyna

4.Mitsubishi Carisma (I generacja) 1.6 benzyna

Właśnie tym autem się najbardziej interesuję, proszę o rzeczowe opinie na jego temat. :wink:
Ukasz
Nowicjusz
 
Posty: 1

27 Cze 2007, 17:08

Osobiście wybrałbym civica najbardziej niezawodny z tych wszystkich tutaj wymienionych. Po nim wybrał bym Carisme ale te dwa modele jak dla mnie dzieli przepaśc jesli chodzi o niezawodność. Kiedyś Carisma mi się podobala , ale ostatnio coraz więcej slysze niepochlebnych opini na jje temat ,ze często sie psuje.
Łukasz789
Aktywny
 
Posty: 460
Miejscowość: Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    FIAT 500 L - auto zbudowane z myślą o rodzinie
    FIAT 500 L - stylistycznie włoska nowość nawiązuje do miejskiej, kultowej 500-setki, jest autem zbudowanym z myślą o rodzinie. Będzie go można podziwiać podczas targów MOTOR SHOW 2013 w Poznaniu. Większością wymiarów ...
    Toyota Hilux 1968 rok
    Projektanci pierwszego Hiluxa raczej nie byli świadomi, że to właśnie ta nazwa stanie się synonimem niezawodności. Hilux jest znany z tego, że nie sprawi zawodu w najtrudniejszych warunkach terenowych na świecie. W 2003 roku ...