Witam, Prosze o ocenę CLIO II

08 Sie 2012, 19:01

TFSI
Słuchaj ja wiedziałem zanim go ogladalem ze to bedzie wrak(chodzi o accorda). Jachelm go ogladac z pewnym czlowiekmiem ktory chcial kupic auto dla syna. Ten accord byl tak zrobiony ze jak podjechalismy na plac to z daleka widzialem falbanki na drzwiach. Auto mialo byc dla chlopaka co 2 tygodnie wszczesciej zdał prawko. Koles zielony 0 pojecia a sam sie pozjal ze szpachlowany.

"TFSI" dodam jeszcze że jak by "barol" miał racje to bym nawet nie spamowal tylko olał sprawe. Ale od samego poczatku wiedzialem ze wprowadza autora tymatu w błąd i sie nie mylilem. "adiiik" pojechal zobaczyl i potwierdzil to co mowilem. Ludzie chyba brakuje wam doświadczenia w takich sprawach. Nie zdajecie sobie sprawy jak zdjecia przekłamują.;>
vallpapers
Początkujący
 
Posty: 62
Prawo jazdy: 29 10 1994
Auto: Honda accord 05r 2.0 155HP

08 Sie 2012, 19:26

Tak a skąd wiedziałeś że ten Accord to złom?
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

08 Sie 2012, 19:45

Powiedzcie mi chłopaki, oglądałem samochód i właśnie zauważyłem na dachu ze lakier jest pod światło tak jakby by "pofalowany". To oznacza że samochód był malowany?

A tutaj z innej półki, dzwoniłem o ogłoszenie, do którego link podałem niżej. Sprzedająca mi powiedziała że podczas wymiany filtra, mężowi zjechał podnośnik i wgniótł trochę próg, jak się przyjrzycie na zdjęciu, to widać trochę z tyłu. Powiedziała "chyba po prawej stronie". Wie ktoś może czy to coś poważne będzie/jest? Droga naprawa? Warto? Wiem, jak dla mnie to mało to uwidocznione jest, więc mi to jest ciężko ocenić. Może ktoś z Was się spotkał z podobną sytuacja? Prosiłem o zdjęcia dokładniejsze usterki, lecz dostałem odpowiedź, że nie ma komputera.. Dzięki Wam za odpowiedzi. Co do Hondy widać było ze malowana, rok+przebieg, a świeci się jak psu jaja.. Mniejsza o to. Pozdroo


[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Adiik
Nowicjusz
 
Posty: 30
Prawo jazdy: 12 08 2009

08 Sie 2012, 19:52

Ja w maluchu mam wgnieciony lekko próg własnie przez to że kiedyś mi spadł z lewarka.Ja to zostawiłem tak jak jest tylko przeczyściłem,przemyłem rozpuszczalnikiem i zakonserwowałem i jak narazie nic sie nie dzieje.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

08 Sie 2012, 20:02

O widzisz, dla mnie to jest nie pojętne, jak może spaść samochód z podnośnika? :?

Wgniecenie progu nie ma wpływu na geometrie samochodu?
Adiik
Nowicjusz
 
Posty: 30
Prawo jazdy: 12 08 2009

08 Sie 2012, 20:06

Mi spadł przez zupełny przypadek :?
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Mitsubishi Pajero Dakar
    Mitsubishi Pajero 2012 DAKAR otrzymał turbodoładowaną, 200-konną jednostkę napędową o pojemności 3,2 litra, spełniającą normy EURO5 z zamkniętym filtrem cząstek stałych DPF w standardzie. Dzięki zmodernizowanej jednostce ...
    Audi RS 6 Avant - 700 Nm momentu obrotowego i 560 KM mocy
    W polskich salonach Audi można już zamawiać najnowszy, sportowy model z Ingolstadt – RS 6 Avant . Ten wyjątkowy samochód to połączenie 412 kW (560 KM) mocy i 700 Nm momentu obrotowego , z ogromnymi walorami użytkowymi ...

08 Sie 2012, 20:11

Juz ci "barol" mówie. Powodów jest kilka. Przykladowo takich accordow kilka juz widzialem. Ale co w tym jest nie tak : najwazniesze to przebieg- te 280 tysiecy nie robi na mnie wrażenia(i to jest lepsze jak 120 krecone) ale fakt że ma gaz przekresla dla mnie auto. Kolejnie cena tego auta jest za niska. Dalej wszstkie pseudo udoskonalenia typu nakladki na kierownice sportowe zawieszenie nie od tego egzemplarza pokrowce na fotele(przyklad z cilo) nakładki na pedały, tandetne aluminiowe felgi, podrabiane sportowe lamy itd itd. Kolejna sprawą jest styl pisana histori auta. Nic nie puka nic nie stuka bezwypadkowy pewny przebieg autem jeździl tylko starszy pan to wszystko dziala na nie i to nie są dobre samochody.
vallpapers
Początkujący
 
Posty: 62
Prawo jazdy: 29 10 1994
Auto: Honda accord 05r 2.0 155HP

09 Sie 2012, 09:41

Halo Wy żyjecie? Jak według Was wygląda ta Meganka, w miarę ok ?
Adiik
Nowicjusz
 
Posty: 30
Prawo jazdy: 12 08 2009

09 Sie 2012, 09:53

Halo ż yjecie? jak według Was wygląda ta megane? w porządku? Którą z tych byście wybrali? Zauważyem że w jednej megance brakuje jednej rury przy silniku, jak dobrze się orientuję to chyba od chłodnicy ma to znaczenie?


[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]


[link do Otomoto wygasł]
Adiik
Nowicjusz
 
Posty: 30
Prawo jazdy: 12 08 2009

09 Sie 2012, 13:42

Ja sie nie odzywam bo zostane skrytykowany potem.
Mi osobiście bardziej podoba sie ta czarna.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

09 Sie 2012, 15:32

"Ja sie nie odzywam bo zostane skrytykowany potem.
Mi osobiście bardziej podoba sie ta czarna."

Jak nie jestes pewny swojej racji to sie boisz krytyki

Mi też sie wydaje ze ta czasna ładniesza. Ale jak mowilem to tylko gdybanie po fotkach pojedziesz zobaczysz i okaze sie ze ta 1 jest w lepszym stanie.
vallpapers
Początkujący
 
Posty: 62
Prawo jazdy: 29 10 1994
Auto: Honda accord 05r 2.0 155HP

09 Sie 2012, 16:25

Dawać mi tu odpowiedzi, a nie stresować się i nie hejtować na moim temacie.. :D , jestem z centrum Krakowa, bardziej mi się uśmiecha jechać po tą czarną bo jest bliżej...tak z głupka sprawdziłem ubezpieczenie, zwariowali, strasznie drogie ubezpieczenie tego samochodu. Może Wy mi znajdziecie jakiś samochód do 8 tys. złotych, podoba mi się Ibiza z dużym radiem(Duży wyświetlacz). 8) Ogólnie, samochód mało awaryjny, mało palący :D dotychczas się zastanawiam, czy ropa czy gaz, a benzynę i tak zagazuję. Zależy mi na ekonomicznym samochodzie do miasta, czasem trasy, choć rzadko. W dzisiejszych czasach dobrze było mieć klimatyzacje (XXI w.) 8) Hatchback lub coupe coś nie dużego ...
Adiik
Nowicjusz
 
Posty: 30
Prawo jazdy: 12 08 2009

09 Sie 2012, 20:27

A od początku mówiłem, żebyś sobie dał spokój z jazdą po to Clio - szkoda czasu, pieniędzy i nerwów.

Ta czarna taka w miarę, chociaż cena dość spora - ja swoją z '02 5-cio drzwiową sprzedałem za 8500, aczkolwiek jeśli auto jest dobre to warto dać ciut więcej, niż kupić tanio dziada i drugie tyle w niego włożyć. Silnik fajny, dynamiczny i jak na 1.6 wydaje mi się, że oszczędny. Ja sprzedając swoją miałem średnią z ostatnich 4,5 tys. km 7,2l/100km, jeżdżąc głównie po mieście + parę wypadów za miasto.

Zdjęcia jak już kolega Ci mówił wiele nie powiedzą. W tej tańszej już ktoś mądry radio fabryczne wyszarpał, został się tylko martwy pilot i wyświetlacz.

Ogółem ja Megane szczerze Ci polecam - szczególnie z tym silnikiem.
Los_Dawidos
Aktywny
 
Posty: 351
Prawo jazdy: 05 08 2010
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Opel Astra
Paliwo: Diesel

09 Sie 2012, 22:00

A wie ktoś może jak się maja silniki Diesla w Renault Megane? Drogie części? Jak z ogólną eksploatacją?

PS.
Dzięki Wam za odpowiedzi, szczególnie za tą powyżej <piwo>
Adiik
Nowicjusz
 
Posty: 30
Prawo jazdy: 12 08 2009

10 Sie 2012, 03:37

Może coś z tych:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012