Włączając światła drogowe mijania nadal świecą.

Włączając światła drogowe mijania nadal świecą.

21 Sie 2015, 22:09

W lewym reflektorze miałem przecięte dwa kabelki,od silniczka regulującego wysokość świateł mijania.Kabelki polutowałem i wszystko ok.Po tym zabiegu pojechałem na ustawienie świateł.Dodam,że w środę byłem w ASO i nie znaleźli pół błędu oprócz 2 świec żarowych do wymiany.Wymieniłem również akumulator (identyczny jaki miałem wcześniej VARTA -D15)
Dziś wieczorem chciałem zobaczyć jak ustawione są światła i zaskoczenie.
Przełączając na drogowe mijania nie chcą się wyłączyć.
Gdy wyłączam drogowe oczywiście mijania świecą normalnie,
Gdzie szukać przyczyny? Auto Octavia II 2007,1,9 TDi.
Dodam,że mam soczewki i światła mijania i drogowe to dwa osobne palniki w osobnych komorach- jeżeli to jest w jakiś sposób istotne.
thales
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 05 11 1995
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Octavia II
Silnik: 1,9 TDi
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Rajdowa Celica GT4 Carlosa Sainza na sprzedaż Rajdowa Celica GT4 Carlosa Sainza na sprzedaż
    Wystarczy 199 000 euro i oryginalna Celica GT4 ST165 Carlosa Sainza może być twoja. Samochód, którym słynny Hiszpan zajął drugie miejsce w Rajdzie Grecji 1991, został wystawiony na sprzedaż przez belgijską firmę ...
    [C] Mazda 3 I 2,0 / Lancer VIII 1,8 / Jetta A5 2,0 FSI / S40 II 2,0 [C] Mazda 3 I 2,0 / Lancer VIII 1,8 / Jetta A5 2,0 FSI / S40 II 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu C - silnik benzynowy o mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2007r. Wytypowane modele do zestawienia: - Mazda 3 I 2,0 - 150KM - Mitsubishi Lancer ...

•