Właściciel i współwłaściciel.

Właściciel i współwłaściciel.

05 Kwi 2013, 17:54

Witam. Jeżeli zły dział to przepraszam.
Mój problem jest następujący.
Kuzyn ma samochód którego jest właścicielem od 2008 roku. Niedawno zdałem prawko i chciałbym mieć jego samochód a także został bym współwłaścicielem pojazdu.
Teraz pytanie głupie ale muszę znać konkretną odpowiedz. Czy konieczne jest kupno samochodu skoro i tak właścicielem by była taka sama osoba ? Ja bym był tylko dopisany jako wspołwłaściciel.
jednak jak bym chciał ubezpieczyć wóz na siebie to koniecznie muszę kupić samochód tak ?

Dla mnie to jest nie logiczne bo kupie auto od kuzyna który był właścicielem a następnie aby mieć zniżki to kuzyn ponownie by został właścicielem pojazdu a ja współwłaścicielem.
arekkobylo
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 01 2013
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: na razie brak

Re: Właściciel i współwłaściciel.

06 Kwi 2013, 06:06

Ale mieszasz..
Kuzyn idzie do WK i dopisuje Cię do DR jako współwłaściciela.. Idźcie najlepiej razem..
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak stworzyć model koncepcyjny krok po kroku? Jak stworzyć model koncepcyjny krok po kroku?
    W działach designu poszczególnych marek pracują kreatywni projektanci, często pochodzący z wielu krajów. W przypadku marki ŠKODA, współpracują oni z wieloma działami, głównie Rozwoju Technicznego ...
    Co nam grozi za używanie telefonu podczas jazdy? Co nam grozi za używanie telefonu podczas jazdy?
    Polscy policjanci karali w zeszłym roku blisko 250 osób dziennie za korzystanie z telefonu podczas jazdy! Używanie smartfonu, gdy prowadzimy samochód, może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50