WRC Original Parts co to za firma ??

26 Sie 2021, 11:53

Panowie spotkał się ktoś z tą marką już ?? Pierwszy raz to widzę, jak u nich z jakością? Macie jakieś opinie na ich temat ?
romwal
Nowicjusz
 
Posty: 12

26 Sie 2021, 12:16

Raczej opinii nie podam bo pierwszy raz widzę tą markę. Z tego co wyczytałem z ciekawości to mają oni części porównywalne z jakością oryginału w rozsądnej cenie, tylko że z tym różnie bywa. To Polska firma która głównie zajmuje się importem i dystrybucją pomp wspomagania, poduszek zawieszenia pneumatycznego, pomp paliwa, zamków centralnych, zacisków hamulcowych, zaworów EGR, przepustnic, pomp vacum oraz wielu innych części do aut wszystkich marek.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9756
Zdjęcia: 34

26 Sie 2021, 12:21

WRC Original Parts to jedna wielka podróbka. Sprowadzają najtańszy ryż z chin i cena równa jakości, tak samo niska. Najlepiej to omijać tą markę szerokim łukiem. Poza tym jak oni sami sobie wystawiają opinie i myślą, że tego nikt nie zauważy. Sprzedają g*wno i tyle i na dodatek uprawiają tragiczną formę reklamy, brzydzę się takim czymś.
swierszcz81
Nowicjusz
 
Posty: 10
Auto: Volkswagen Passat B6
Silnik: 2.0
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

26 Sie 2021, 13:39

Coraz więcej dziwnych tworów pojawia się na rynku. Pytanie tylko czy warto w ogóle zawracać sobie głowę takimi markami.
Zabrzanin
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 13
Auto: Ford Mondeo IV
Silnik: 1.8 tdci
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

27 Sie 2021, 09:45

Trudno mi się odnieść do wszystkiego,ale pompa paliwa to totalny niewypał. Cen zachęcające,ale niestety płaci się dwa razy...
swierczek
Nowicjusz
 
Posty: 6

27 Sie 2021, 11:42

Skoro płaci się dwa razy to jaki jest sens kupować coś takiego
kamykdzik
Nowicjusz
 
Posty: 4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Prowadzenie samochodu na głodzie
    Wielu kierowcom zdarza się prowadzić samochód, odczuwając głód, co skutkuje zmęczeniem oraz obniżoną koncentracją. Żeby tego uniknąć, część osób decyduje się na jedzenie w samochodzie, co jest równie ...

30 Sie 2021, 06:15

Płaci się żeby mieć 2 rozwalone pompy marki WRC. Trzeba pamiętać, że jak coś jest tanie to raczej jakość też jest cienka, nie wszystko, ale na pewno to co oferuje WRC. Swoją drogą jak można brać tą markę na poważnie skoro sami sobie wystawiają opinie.
swierszcz81
Nowicjusz
 
Posty: 10
Auto: Volkswagen Passat B6
Silnik: 2.0
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

15 Paź 2021, 09:02

hahahah co trzeba mieć w głowie żeby samemu sobie pisać opinie na google :happy: leże :D marketnig level hard drogie WRC Parts :D
mrzielnik
Nowicjusz
 
Posty: 49
Zdjęcia: 1

27 Sty 2022, 11:40

Nie miałem do czynienia ze wszystkimi produktami WRC ale szczerze mogę powiedzieć ze poduszki powietrza(nivo) maja jedne z najlepszych na rynku. Zakładam w warsztacie dużo poduszek zawieszenia, zamienniki z allegro potrafią wystrzelić po tygodniu. Poduszki WRC zakładam od dwóch lat i uważam że jest to produkt godny polecenia. :D
elektron2000
Nowicjusz
 
Posty: 7

02 Lut 2022, 11:28

Z polecenia kupiłem pompę wspomaganie WRC do mojej samochodu. Jędzę już chyba od 3 miesięcy i jak na razie bez zastrzeżeń. :D Mam zamiar też kupić i sprawdzić jak z jakością u nich z zamkami drzwi na pewno po zamontowaniu i przejechaniu jakiegoś czasu dodam tez swoją opinie :ok:
kubik817
Nowicjusz
 
Posty: 11

02 Lut 2022, 12:15

:angry: witam.
Nie lubię takich ustawionych komentarzy od razu widac że to konkurencja dupe obrabia.
Zadnej merytorycznej odpowiedzi tylko miska pomyj jako ogólnik.
wstydzili byscie sie.
Szukam podpowiedzi a nie antyreklamy.
Za takie z góry dziękuję
AdamPonar
Nowicjusz
 
Posty: 2

21 Lut 2022, 15:01

Planuszjesz kupić coś jeszcze tej marki czy tylko sprawdzić jakość ich zamków ??
dolkamil
Nowicjusz
 
Posty: 4

22 Lut 2022, 10:24

Po 3 miesiącach akurat naszło Cię żeby znaleźć ten post i podzielić sie opinią jaka to wspaniała firma? O wymianie działających zamków nie wspomnę :naughty: :naughty: Ciekawe:)
patek3
Nowicjusz
 
Posty: 14

26 Kwi 2022, 09:52

WRC  Original Parts co to za firma ?? Panowie to moje pierwsze konto zarówno jak i opinia wyrażona w internecie. Szukałem uniwersalnej pompy paliwa, znalazłem Wrc Parts. Wyznaje zasadę,że raz nie lubię przepłacać a dwa jeśli już coś kupuję to oczekuję mniejszej lub większej jakości produktu. Stąd moja chęć poznania owej firmy. Trafiam tu i czytam ten post...szukam dalej sam informacji o marce i jakie jest moje zdziwienie po przeczytaniu opinii firmy na google. Ja nie będę mówić o ich jakości czy są ok czy nie...ale z opiniami na bank coś kręcą. Ktoś dodaje opinie 6 dni temu a właściciel opowiada mu dwa lata wcześniej? Jak dla mnie dziwne
mirasiak84
Obserwowany
 
Posty: 1
Zdjęcia: 2

10 Paź 2022, 08:55

Zostałem zmuszony do wymiany pompy w mojej Astrze, postanowiłem zamówić telefonicznie od WRC, obsługa na nienagannym poziomie. Pompa świetnie się spisała na Zlocie Charytatywnym w Brzesku. Póki co śmiało polecam firmę i będę informować na bieżąco.
IrysObjective
Nowicjusz
 
Posty: 14
Zdjęcia: 1