Wycena golfa II 1.6 benzyna 1991

15 Mar 2014, 16:58

Witam, ostatnio zakupiłem nowy samochód i planuję sprzedać swojego staruszka. I tutaj pojawia się problem ponieważ jestem w tych sprawach zielony, był to mój pierwszy samochód którego dostałem od rodziny niecały rok temu (od 2003 należał do wujka). Proszę o pomoc w wycenie. Podam jakieś istotne informacje ale gdybym coś pominął proszę pisać.

Samochód został wyprodukowany w 1991 roku, z silnikiem o pojemności 1.6l i 75KM, ma instalację LPG, pali ok. 5/6l benzyny i ok. 9l gazu, posiada fotele kubełkowe, szyberdach, kieszenie w drzwiach, kierownica czteroramienna, licznik z obrotomierzem i aluminiowe felgi. Jest w pełni sprawny i gotowy do jazdy, jedynie na jednym ze zdjęć widać że fotel kierowcy od strony drzwi jest trochę zjechany. Przebieg to 309tys km co widać na zdjęciu. Samochód był cały czas garażowany. Wymieniony został mieszek drążka zmiany biegów (pod kolor lakieru), pokrowiec na hamulec ręczny oraz gałka(z golfa 3).
Dodatkowo kupującemu oferuję nowy(jeszcze w folii) przedni, szeroki zderzak. Mogę dodać iż OC opłacone jest do lutego 2015, natomiast przegląd ważny jest do końca sierpnia tego roku.

Bardzo proszę o wycenę, będę ogromnie wdzięczny :)


Zdjęcia:
https://plus.google.com/104312845003712580414/photos
rockbullshit
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 12 02 1995
Auto: Skoda Fabia
Silnik: 1.2 TSI 110KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

19 Mar 2014, 01:00

Możesz oddać go za grosze albo potrzymać 6-7 lat i sprzedać za więcej. Na te chwilę z tym silnikiem,nie jest to żadna kultowa wersja II-ki ale niestety masówka,która jeszcze nie nabiera wartości. Gdyby to był Golf I ,to inna sprawa. :)
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5789
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna