Wymiana oleju Skoda octavia

Wymiana oleju Skoda octavia

28 Lip 2013, 09:53

witam
czas na wymiane oleju.
Auto kupiłem był wymieniony olej wiec trochę pojeździłem lecz nie było napisane jaki olej był tylko kiedy nastepna wymiana. gość od którego kupiłem nie pamietał jaki był lana pamieta że shell. Skoda Octavia z silnikiem 1.8 benzyna 125 km, przebieg 187 tys załozony gaz od 2 miesiecy. Jaki olej zalać? półsyntetyk? tak jak radzi mechanik czy syntetyk?
mistrzu24
Nowicjusz

Re: Wymiana oleju Skoda octavia

28 Lip 2013, 22:37

słuchaj sie przeważnie mechanika on już widział trochę to i się zna na silnikach ich zapotrzebowaniu. Zalej castrolem i bierz w40
Dominik328

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak zapinać pasy dziecku w foteliku samochodowym? Jak zapinać pasy dziecku w foteliku samochodowym?
    Wszystkie foteliki mają chronić nasze pociechy, jednak żeby tak się stało trzeba zadbać w pierwszej kolejności o prawidłowe zamontowanie fotelika w samochodzie. Jak to zrobić prawidłowo dowiemy się z porady: Jak zamontować ...
    Zabici bez zaiętych pasów Zabici bez zaiętych pasów
    Aż 50% ofiar śmiertelnych na autostradach w Austrii, a ponad 60% w Belgii nie miało zapiętych pasów w momencie wypadku. Pasy bezpieczeństwa są efektywnym elementem dającym kierowcy i pasażerom bezpieczeństwo podczas ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11