Wymiana tłumika - problem z wersją

Wymiana tłumika - problem z wersją

01 Wrz 2015, 21:07

Witam,
mam ogromną prośbę o pomoc w zidentyfikowaniu rodzaju tłumika środkowego i końcowego w moim Chrysler Grand Voyager, benzyna 3.3; taki mam model auta w papierach, ale standardowy tłumik w postaci: http://imged.pl/chrysler-grand-voyager-ii-tlumiki-uklad-expresowo-2-7798843.html nie pasuje. Mechanik sugeruje, że jest to tłumik raczej od jakiejś wersji Town&Country. Zrobione mam zdjęcie spodu samochodu: [link wygasł] i teraz pytanie czy ktoś wie jaki to jest układ i czy taki tłumik będzie pasował: [link wygasł]?
Dzięki za pomoc.
P.S. nie wiem dlaczego nie jest umieszczany temat postu, pomimo że go już n-ty raz próbuję umieścić.
Pozdrawiam
popdok
Obserwowany

Auto: Chrysler Grand Voyager
Silnik: 3.3 174KM
Paliwo: Benzyna

Re: Wymiana tłumika - problem z wersją

04 Lis 2015, 14:05

Który masz rok auta?
A skąd wiesz że ten który podałeś nie pasuje może tylko trochę inaczej wygląda. Jeżeli mocowania pasują i wygięcia rury to prawdopodobnie będzie pasował tyle że wyglą samego tłumika jest trochę inny.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3343
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013 Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013
    Nowy, miejski model Mitsubishi Mirage (w Europie znany jako Space Star) otrzymał tytuł "Car of the Year " za rok 2013, podczas gdy Pajero Sport wygrał w kategorii "Najlepszy samochód typu SUV 2WD z silnikiem benzynowym", ...
    BMW X Coupé 2001 BMW X Coupé 2001
    BMW X Coupé to źródło kreatywnej inspiracji oraz zapowiedź kierunku stylistycznego, który obierze BMW w XXI wieku. Poprzez scalenie elementów coupé oraz auta typu cross-country, koncept ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Alfa Romeo Stelvio
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport
      Dziewczyny, Wojna Północ-Południe, 7