Regeneracja wtrysków Wrocław (Voyager)

Regeneracja wtrysków Wrocław (Voyager)

10 Wrz 2015, 13:04

Mam Chryslera Voyagera z silnikiem 2.5 CRD. Samochód ten bardzo dobrze spisywał się w naszej rodzinie przez wszystkie te lata. Niestety od jakiegoś czasu jego silnik zaczął pracować dosyć niestabilnie. Objawy jakie występują to przede wszystkim problemy z rozruchem po przestanej nocy, brak mocy silnika itd. Mam dylemat gdzie wysłać wtryskiwacze. Najbliżej mnie jest regeneracja wtrysków we Wrocławiu.. Ale tam mają strasznie długi czas oczekiwania na cokolwiek. Możecie kogoś polecić?
Bojax
Obserwowany

Auto: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5 CRD

Re: Regeneracja wtrysków Wrocław (Voyager)

15 Wrz 2015, 15:15

Możemy polecić :) [link wygasł] dużo serwisów ten Bosch Service poleca.
mleczko
Nowicjusz

Auto: Opel Zafira C
Silnik: 2.0 CDTi 165 KM
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renowacja, naprawa podsufitki w samochodzie - instrukcja Renowacja, naprawa podsufitki w samochodzie - instrukcja
    Naprawa podsufitki w samochodzie wymaga od nas trochę pracy i myślę że większość osób wiedząc jak to zrobić poradziła by sobie z takim problemem. Opiszę jak naprawić podsufitkę od której zaczyna odpadać materiał ...
    Kompromis na drodze - rowerzyści kontra kierowcy Kompromis na drodze - rowerzyści kontra kierowcy
    Wiosną wiele osób przesiada się na rower. Rowerzyści są pełnoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego – to fakt, który kierowcom samochodów często trudno zaakceptować. "Każdego roku na polskich drogach ...

•  
    • VW Golf III silnik DOHC 16V
      Audi A8 L extended, bok
      Honda S2000
      Dziewczyny, modelki