Wymiana tłumika w BMW Z3

Wymiana tłumika w BMW Z3

27 Cze 2014, 11:43

Witam

Jestem nowy na forum i nie ukrywam, że założyłem konto z powodu mojego problemu. Otóż muszę niedługo wymienić mój tłumik w BMW Z3 i chciałbym dostać namiar na rzetelny sklep, który nie sprzeda mi bubla. Mieszkam w Trojmieście, ale może to być również sklep internetowy. Przy okazji jeżeli znacie dobrego mechanika w 3city, który się tego podejmie - też będę wdzięczny za namiar.

Pozdrawiam :ok:
termos85
Obserwowany
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 15 08 1985
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: BMW Z3
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Kabriolet
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: Wymiana tłumika w BMW Z3

27 Cze 2014, 20:46

termos85 napisał(a):Jestem nowy na forum

Ale to wcale nie oznacza, że nie masz obowi.ązku zapoznać się z regulaminem i zamieszczać swoje tematy w odpowiednim dziale. Co wspólnego ma tłumik z klimatyzacją w samochodzie? I jaki widzisz problem natury technicznej?
Przenoszę.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Największy na świecie salon Audi w Dubaju Największy na świecie salon Audi w Dubaju
    Nowy salon Audi doskonale wpisuje się w obraz Dubaju - miasta rekordów. Niedawno odbyło się tu uroczyste otwarcie największego na świecie showroomu marki z czterema ringami. Uroczystość uświetnił występ amerykańskiej ...
    Urwana świeca zapłonowa NGK przy próbie odkręcenia Urwana świeca zapłonowa NGK przy próbie odkręcenia
    Witajcie, dopadł mnie problem urwanej świecy NGK chciałem wymienić wczoraj świece w moim Voyagerze z silnikiem 3.3 i w tylnej głowicy środkowa świeca została ukręcona. Pozostałe dwie odkręciły się bez większych problemów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus CT200h
      ALT
      Ford Focus, nr startowy 21
      Samochody w terenie leśnym