Brak nr VIN na podszybiu w Bmw e90

Brak nr VIN na podszybiu w Bmw e90

02 Lip 2014, 20:26

Witam,
ot jakiegoś czasu chcę kupić samochód, wybór padł na bmw e90. Znalazłem model godny uwagi, jest generalnie w idealnym stanie, sprzedawca przekonywał że jest bezwypadkowy, przebieg 63 tys km z polskiego salonu z 2009 r, książka serwisowa. Samochód kupiony na aukcji wystawionej przez bank. Wszystko mogłoby się wydawać super, ale niestety.
Na podszybiu od strony kierowcy nie ma nr VIN. No i pytam się dlaczego go nie ma? - oczywiście sprzedawca nie wiedział. Po nitce do kłębka okazało się, że szyba była prawdopodobnie wymieniana oraz lewy błotnik.
I teraz zastanawiam się, czy brak tego nr nie przysporzy mi kłopotów np przy przeglądzie albo późniejszej odsprzedaży???
gripen
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 07 2002
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: SAAB 9-5
Silnik: 2,0
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

Re: Brak nr VIN na podszybiu w Bmw e90

02 Lip 2014, 20:35

Przy odsprzedaży możliwe, że tak, zobacz, że sam się teraz wahasz. Poza tym zastanów się czy chcesz bity wóz, bo ja słyszałem takie historie, co majstry wyprawiają z samochodami, które miały dzwony, że głowa mała. :) Co do badania technicznego, niewykluczone, że jak zauważą, to mogą się przyczepić, tutaj raczej nikt ci jednoznacznej odpowiedzi nie da, takie moje zdanie. ;)
Cesc93
Początkujący

Prawo jazdy od: 18 12 2012
Auto: -
Paliwo: Hybryda
Rok produkcji: 2020
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Potrzebna edukacja na temat systemów bezpieczeństwa czynnego Potrzebna edukacja na temat systemów bezpieczeństwa czynnego
    Producenci samochodów przewidują, że w ciągu najbliższych lat na rynku pojawią się zaawansowane systemy zautomatyzowanego prowadzenia o znacznie szerszym działaniu niż obecnie. Jednak nowe badania pokazują, że wielu ...
    Kable wysokiego napięcia NGK vs. MOPAR do Chrysler Grand Voyager 3.3 Kable wysokiego napięcia NGK vs. MOPAR do Chrysler Grand Voyager 3.3
    Porównanie kabli wysokiego napięcia i problem z jednym z nich do silnika 3.3 montowanego głównie w samochodach Chrysler Grand Voyager. Jeden kabel WN od świec podczas zdejmowania ze świecy zszedł i na świecy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tańczące dziewczyny
      Mazda rim
      Nissan 350Z
      Dziewczyny, Wojna Północ-Południe, 7