Wynajem samochodu

19 Mar 2018, 14:55

Słyszałem również, że nie ma żadnego problemu jeżeli chodzi o wynajem długoterminowy w tego typu firmach. Zastanawiałem się nad wynajęciem samochodu na rok, ale uznałem że lepiej dużo jest kupić jakieś tanie auto a później najwyżej go sprzedać. Ale opcja zawsze taka jak widać jest
motorcycler
Nowicjusz

Prawo jazdy: 03 06 1988
Auto: fiat

20 Mar 2018, 14:50

Ja bym jednak doradzał przyjrzenie się ofercie wypożyczalni samochodów CAR-RENTAL
daimos
Nowicjusz

Miejscowość: Radom
Prawo jazdy: 08 10 1990
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Hyundai i20

31 Maj 2018, 22:11

Ze swojej strony mogę polecić Panka. Super firma z profesjonalną obsługą. Zawsze wszystko zgodnie z umową i najlepsze samochody.
janek348
Nowicjusz

Auto: Skoda

31 Maj 2019, 11:00

a z jakiego miasta?jak Dolny Sląsk to polecam Legnicę wypożyczalnia QC
wynajem
Nowicjusz

Zdjęcia: 3

31 Mar 2020, 10:54

Trzeba wybierać miejsca, które potrafią dostosować do nas swoją ofertę i zdecydowanie takim miejscem jest wypożyczalnia samochodów w Szczecinie - Fado. Znajdziesz u nich wszystko to, co jest Ci potrzebne podczas wynajmu samochodu. Przede wszystkim może korzystać z krótkoterminowe lub długoterminowego wynajmu.
marcel0422
Obserwowany

01 Kwi 2020, 16:30

Polecam wynajem aut luksusowych w Trójmieście. ;) Niezapomniane przeżycie.
emil7
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Voyager - boczne drzwi elektryczne ciężko odsuwają się ręcznie
    Wszyscy pewnie który mają Voyagera z elektrycznymi drzwiami doświadczyli z nimi pewnych problemów. Jednym z nich jest właśnie odsuwanie ich przy którym trzeba używać bardzo dużo siły. Elektrycznie chodzą ...
    BMW Concept Coupé Mille Miglia 2006
    Design modelu BMW Concept Coupé Mille Miglia z 2006 roku to współczesna interpretacja stylu prezentowanego przez legendarne BMW 328 Mille Miglia Touring Coupé z 1940 roku, łącząca tradycję z nowoczesnością. ...

•