Wynajem samochodu

19 Mar 2018, 13:55

Słyszałem również, że nie ma żadnego problemu jeżeli chodzi o wynajem długoterminowy w tego typu firmach. Zastanawiałem się nad wynajęciem samochodu na rok, ale uznałem że lepiej dużo jest kupić jakieś tanie auto a później najwyżej go sprzedać. Ale opcja zawsze taka jak widać jest
motorcycler
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 03 06 1988
Auto: fiat

20 Mar 2018, 13:50

Ja bym jednak doradzał przyjrzenie się ofercie wypożyczalni samochodów CAR-RENTAL
daimos
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Radom
Prawo jazdy: 08 10 1990
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Hyundai i20

31 Maj 2018, 21:11

Ze swojej strony mogę polecić Panka. Super firma z profesjonalną obsługą. Zawsze wszystko zgodnie z umową i najlepsze samochody.
janek348
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: Skoda

31 Maj 2019, 10:00

a z jakiego miasta?jak Dolny Sląsk to polecam Legnicę wypożyczalnia QC
wynajem
Nowicjusz
 
Posty: 2
Zdjęcia: 3

31 Mar 2020, 09:54

Trzeba wybierać miejsca, które potrafią dostosować do nas swoją ofertę i zdecydowanie takim miejscem jest wypożyczalnia samochodów w Szczecinie - Fado. Znajdziesz u nich wszystko to, co jest Ci potrzebne podczas wynajmu samochodu. Przede wszystkim może korzystać z krótkoterminowe lub długoterminowego wynajmu.
marcel0422
Nowicjusz
 
Posty: 4

01 Kwi 2020, 15:30

Polecam wynajem aut luksusowych w Trójmieście. ;) Niezapomniane przeżycie.
emil7
Nowicjusz
 
Posty: 3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Alfa Romeo Tonale - hybrid?
    Włoski producent przedstawił to auto na targach w 2019 roku i było ono nawet w Poznaniu na Motor Show. SUV ma bardzo ciekawy design i jak na razie jest to wersja koncepcyjna ale nie widać przeszkód żeby w niedalekiej ...

22 Lip 2020, 09:55

Polecam firmę AutoExpert. Posiadają sprawnie technicznie auta osobowe i dostawcze na wynajem. Oferują korzystne warunki.
MateuszD123
Obserwowany
 
Posty: 2

27 Lut 2021, 21:23

jeżeli chodzi o Dolnyśląsk to mogę polecić wynajem aut luksusowych wrocław, mają super ofertę, a w Porsche Panamera jestem wprost zakochana ;) można wypożyczyć i poczuć się naprawdę ekskluzywnie za kółkiem
ulawiosna
Obserwowany
 
Posty: 1

06 Mar 2021, 06:57

Niedawno znalazłam ofertę beep rent. Czytałam, że stosują carsharing, co polega na wynajmowaniu samochodów od osób prywatnych, które na tym zarabiają, ale można mieć samochód w niższej cenie. Ceny zaczynają się od 49 zł. Na stronie można wybrać dany pojazd, a wszystkie formalności załatwia się przez internet.
agus123
Nowicjusz
 
Posty: 5
Auto: audi a4

24 Lut 2022, 17:23

Osobiście zdarzyło się mi wypożyczyć samochód prywatnie, jak również do firmy. W drugim przypadku wynajem długoterminowy jest ciekawą alternatywą do leasingu :idea: . Cenię sobie też przejrzyste zasady wynajmu oraz usługi dodatkowe jak na przykład podstawienie samochodu pod lotnisko. Tu polecić mogę Autocash. W ofercie mają naprawdę sporo dobrych pojazdów.
carlosan
Nowicjusz
 
Posty: 12
Auto: ford mondeo

28 Lut 2023, 19:26

Polecam sprawdzić ofertę od Moto-Partner. Bogata flota nowych samochodów i przede wszystkim tanio na tle konkurencji :)
Ostatnio edytowany przez ArteK, 28 Lut 2023, 19:40, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Regulamin pkt 4.4.e
Bandur
Obserwowany
 
Posty: 1

11 Wrz 2023, 07:43

Ja szczerze polecam firmę z gdańska: [ reklama ]podstawiają samochody na terenie całej Polski.
wynajmowałam długoterminowo i miałam spoko rabaty.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 11 Wrz 2023, 10:28, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
darialew
Obserwowany
 
Posty: 2

28 Paź 2023, 10:33

Przeglądam ostatnio taką ofertę wynajmu długoterminowego.
Myślicie, że warto skorzystać z takiego wynajmu? Najbardziej interesuje mnie chyba Hyundai :D
Ostatnio edytowany przez ArteK, 30 Paź 2023, 12:14, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Regulamin pkt 4.4.e
marecki29
Obserwowany
 
Posty: 1