Szukam dla siebie nowego zapachu

24 Paź 2023, 10:41

Cześć. Poszukuję dla siebie nowego zapachu. Napiszcie jakie polecacie które ładnie pachną i oczywiście podobają się płci przeciwnej. Oczekuję również dobrej trwałości bo aktualne perfumy jakie mam (adidas) zdecydowanie nią nie grzeszą.
pbrz
Nowicjusz
 
Posty: 14

24 Paź 2023, 12:47

Kiedyś przez przypadek kupiłem niedrogi Ego platinum, spodobał mi się od razu. Żonie bardzo się podoba ten zapach, kobietom też się podoba, bo same to mówią :wink: Do tego zapach jest bardzo trwały w przeciwieństwie do drogich perfumow. Dostałem kiedyś 2 razy Pumę Jamajkę, w tym jedną z Niemiec i wietrzaly po kilku minutach :wink:

Z innych polecam zapachy Str8. Jakiś czas temu, ja i mój brat również psikalismy się peenym perfumem damskim (nie pamiętam nazwy), ale zapach jest tak uniwersalny, że nigdy byś nie powiedział, że to damski perfum. Jeśli żona jeszcze go ma, to podam nazwę. No i niezłe są perfumy z feromonami Love Desire. Rzeczywiście tutaj mam wrazenie, ze podobają się płci przeciwnej.

Markowych perfumow nie opłaca się kupować, szybko wietrzeją i płaci się tylko za nazwę 100 czy 200 zł.
tomczak78
Początkujący
 
Posty: 180
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Kraków
Prawo jazdy: 04 04 1986
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Mazda 6
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

24 Paź 2023, 13:33

Mi osobiście najbardziej się podoba BURBERRY Brit Rhythm Intense dostępna w sklepie na S - i decyduje się na nie na codzienne wyjścia. Jeszcze mogę polecić GIORGIO ARMANI Acqua Di Gio Homme Profumo - te już troszkę bardziej wyraziste więc do biegania do pracy tak średnio. O Love Desire słyszalem ale jakoś nigdy nie miałem możliwości wyprobowania na sobie
tokto
Nowicjusz
 
Posty: 16

25 Paź 2023, 06:32

Chrome Azarro Calvin Klein euphoria Chociaż akurat te dwa należaą do tych lżejszych tak wiec aż tak długo się nie trzymają. Mega mocne są paco rabanne million dollar, pamiętam,że lubiłem je na studiach, jednak ostatnio trochę mi się znudziły. testuję teraz Love Desire. Lachonki całkiem lubią ten zapach, jeden z lepszych jakie testowałem.
zachary
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 13 05 1998
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: Opel Astra

25 Paź 2023, 08:00

No właśnie euphorie miałem ale dla mnie trwałośc jest bardoz kiepska. Dostałem kiedyś w prezencie i dziwiełem się jak to może tyle kosztowac. Million dollar też znam, niezłe chociaż na razie nie moja pólka cenowa. Szukam czegoś tak do 100 zł max.
pbrz
Nowicjusz
 
Posty: 14

25 Paź 2023, 12:32

No to w takim razie zamów sobie te Love Desire. Niedrogie, buteleczka kosztuje 9 dyszek (100 ml) Te 50 ml chyba nawet taniej. Ogólnie śmiesznie ponieważ są to perfumy z feromonami, które zamówiłem sobie z czystej ciekawości ale im dłużej stosuję tym bardziej mi się podobają. Czy są tam feromony czy nie to nie wiem, pewnie musiałbym ich używać dłużej bo mam je tylko miesiąc. Ale jako zapach na co dzień spisują się bardzo dobrze Po pierwsze są trwałe (co jak na świeży zapach jest dość mocnym wyczynem). Po drugie tak jak pisałem podobają się dziewczynom. Nawet starsze banki w robocie zwracały uwagę na zapach, że ładny itp.
zachary
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 13 05 1998
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: Opel Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Silnik wysokoprężny 1.6 CDTI - Opel
    Nowy silnik wysokoprężny 1.6 l zapewnia najlepsze w swojej klasie osiągi we wszystkich kluczowych parametrach. Został wprowadzony w modelu Zafira Tourer i docelowo zastąpi obecną jednostkę 1.7 l i wersje 2.0 l o niższej mocy ...

25 Paź 2023, 12:44

No to w takim razie zamów sobie te Love Desire. Niedrogie, buteleczka kosztuje 9 dyszek (100 ml) Te 50 ml chyba nawet taniej. Ogólnie śmiesznie ponieważ są to perfumy z feromonami, które zamówiłem sobie z czystej ciekawości ale im dłużej stosuję tym bardziej mi się podobają. Czy są tam feromony czy nie to nie wiem, pewnie musiałbym ich używać dłużej bo mam je tylko miesiąc. Ale jako zapach na co dzień spisują się bardzo dobrze Po pierwsze są trwałe (co jak na świeży zapach jest dość mocnym wyczynem). Po drugie tak jak pisałem podobają się dziewczynom. Nawet starsze banki w robocie zwracały uwagę na zapach, że ładny itp.
pbrz
Nowicjusz
 
Posty: 14

26 Paź 2023, 07:51

Raczej nie, przynajmniej sam nie widziałem. Jednak warto jest moim zdaniem zamówić. Jak dla mnie super, tak więc polecam bardzo.
zachary
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 13 05 1998
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: Opel Astra