Wypadek w Niemczech,a polskie Oc

Wypadek w Niemczech,a polskie Oc

12 Sty 2019, 18:28

Witam pod koniec grudnia miałem wypadek samochodowy w De.Auto zarejstrowane i ubezpieczone w Pl.Ktoś wymusił Mi pierwszeństwo oczywiście uciekł nie wiadomo kto co jakie auto(prawdopodobnie bordowa C klasa).Zdążyłem go ominąć i zderzyłem się czołowo.Moje i drugie auto skasowane.Nikt nic nie widział (godz.7 rano,prowincja).Przyjechała policja,karetka,straż ,lawety,służby sprzątające.Jedna dziewczyna ma lekkie obrażenia obojczyka.Policjantka powiedziała ,że mogę zostać sprawcą wypadku jeśli nie znajdą tamtego ,który wymusił bądź częściowa wina (jechałem za szybko).Czy zwykła polisa z Oc z Polski pokryje wszystkie koszty?Kto powinien zgłosić to wszystko do mojej ubezpieczalni ?Dzwoniłem do swojego ubezpieczyciela i powiedzieli,że więcej informacji co i jak dopiero jak sprawa będzie całkowicie zakończona z orzeczeniem o winie.Dziś dostałem rachunek ze straży pożarnej za przyjazd i pomoc więc tylko czekam na następne.Mam to wszystko płacić z własnej kieszeni?
Liczę na odpowiedź może ktoś był w podobnej sytuacji.Pozdrawiam
Gregoryyy91
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Aplikacja z funkcją eRemote BMW ConnectedDrive dla BMW i Aplikacja z funkcją eRemote BMW ConnectedDrive dla BMW i
    Dostęp do informacji o planowaniu podróży możliwy jest przy pomocy smartfona lub systemów pokładowych pojazdu dzięki dedykowanej BMW i, smartfonowej aplikacji kompatybilnej z systemem operacyjnym iOS oraz Android. ...
    Samochody klasy A - przegląd rynku Samochody klasy A - przegląd rynku
    Najmniejsze miejskie samochody mają na naszym rynku ustabilizowaną pozycję – przede wszystkim ze względu na swoją cenę, która rzadko przekracza kwotę 40 tys. zł. Co więcej, producenci coraz lepiej wyposażają ...

•