Wysokiej jakości: kolory i wykończenia - Audi TT Roadster

07 Lis 2014, 00:21

W porównaniu z poprzednikiem, nowe Audi TT Roadster dostępne jest teraz w jeszcze bardziej wyrazistej i barwniejszej palecie kolorów. Klienci mogą wybrać jeden z jedenastu lakierów karoserii, w tym jeden kolor dostępny wyłącznie w pakiecie S line. Paleta obejmuje siedem nowych barw, które udostępniono dla modeli TT, w tym dwa całkowicie nowe w ofercie Audi lakiery: szary Nano i czerwony Tango. Model TTS dostępny jest dodatkowo w kolorze czarnym Panther z efektem kryształowym oraz pełnym wyrazu kolorze niebieskim Sepang.

Nową paletę kolorystyczną zaproponowano także dla wnętrza. Zarówno w przypadku Audi TT, jak i Audi TTS można wybrać jeden z trzech odcieni. Obok czerni są to barwy szary Fels i brązowy Palomino. Po raz pierwszy Audi oferuje w pakiecie S line także drugi kolor – szary Rotor – dostępny oczywiście także ze sportowymi, kontrastowymi szwami. Nabywcy modelu TTS mogą również zamówić sportowy odcień skór tapicerki – czerwony Express.

Wysokiej jakości: kolory i wykończenia - Audi TT Roadster

Dostępne wyposażenie nowego Audi TTS daje możliwość jeszcze bardziej zindywidualizowanego doboru elementów wnętrza, takich jak: kolorowe akcenty na oparciach sportowych foteli S, na bokach konsoli środkowej i na pierścieniach okalających nawiewy. Miłośnicy wyjątkowych rozwiązań mogą skorzystać z wielu możliwości indywidualizacji wnętrza swojego pojazdu jakie oferuje Audi. Siedzenia dostępne są z obiciami z różnych tkanin, Alcantary i skór. Uzupełnieniem są tu trzy pakiety skórzane. Środkowe części siedzisk sportowych foteli S, wykonanych z cennej skóry Feinnappa, mają charakterystyczne obszycie w kształcie rombów.

Wyjątkową opcją jest możliwość zamówienia linii wzorniczej "design selection niebieski Admiral", na którą składają się: dopasowane kolory skór, kontrastowe szwy, ciemne aluminium, dopasowany lakier i specjalne tkaninowe dywaniki.

POLECAMY Komfortowe wyposażenie - Audi TT Roadster i TTS Roadster

Na potrzeby modelu TTS styliści Audi stworzyli innowacyjną, laserową teksturę powierzchni konsoli. Ma ona lekko żłobioną strukturę plastra miodu, która nadaje Audi TTS jedynego w swoim rodzaju wyglądu.

źródło: Audi
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3283
Zdjęcia: 12003
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Samochód wyścigowy niejedno ma imię
  Samochody wyścigowe to bardzo pojemna kategoria. Mamy w końcu otwarte auta Formuły 1, zaawansowane prototypy startujące w wyścigu Le Mans 24h czy konstrukcje bazujące na modelach, które znajdziemy w zwykłych salonach ...
  Nie blokuj skrzyżowania i pasów
  Skrzyżowanie zablokowane przez samochód, który nie zdążył przez nie przejechać np. przed zmianą świateł, to częsty widok. Perspektywa mandatu nie zawsze wystarczy, by zapobiegać takim zachowaniom kierowców. ...

 •  
  • Warto przeczytać